Złota Era Hollywood w klubie Harenda

21 Styczeń godz. 20:00
Sława, wykwintność, blichtr i dekadencja. Złoty okres hollywoodzkiej „fabryki snów” to epoka wielkich filmów, oraz kreacje aktorskie oraz melodie, które zapadły głęboko w pamięci widzów programu „W Starym Kinie”.

Przypomnimy najwspanialsze i najbardziej magiczne momenty złotych czasów amerykańskiego kina – od epoki charlestona szalonych lat 20. po erę technikoloru i słynnych musicali. W repertuarze znalazły się utwory, które na wielkim ekranie wykonywały takie gwiazdy, jak Pola Negri, Marlena Dietrich, Fred Astaire i Ginger Rogers, Marilyn Monroe, Judy Garland, Rita Hayworth czy Julie Andrews.

Tercet Luna Voices w składzie: Natalia Kiczyńska, Monika Kuczera i Karolina Pasierbska to artystki, które ensamble’owe doświadczenie zdobywały, śpiewając w prestiżowym Chórze NFM (Fryderyk 2017), z którym koncertowały na całym świecie m.in. w Royal Albert Hall na BBC PROMS 2015, Gewandhaus, Wiener Philharmonie, Schlezwig-Holnstein Festival, pracując jednoczesnie nad wokalnymi szlifami z tak uznanymi dyrygentami jak Paul McCreesh, Giovanni Antonini, Krzysztof Penderecki, Łukasz Borowiec, Bob Chillcott, Jacek Kasprzyk i wielu innych. Brały udział w nagraniach docenionych przez światową krytykę ( Płyta Seed of Stars entuzjastycznie przyjęta przez BBC radio 3 i Classic Fm w Wielkiej Brytanii, nagrody BBC Music Awards, Diapason D’Or oraz Fryderyk ). Wokalistki tworzące Luna Voices kochają jazz, musical, muzykę klasyczną, filmową i współczesne standardy muzyki rozrywkowej. Za aranżacje utworów Złotej Ery Hollywood odpowiadają basista, kompozytor i aranżer Filip Torres, występujący wraz z Jose Torresem i Havana Dreams oraz Torres Brothers. Wokalistkom towarzyszy jazzband oraz kwartet smyczkowy. Złota Era Hollywood to niepowtarzalny koncert gdzie artystki dzięki swojej wszechstronności oscylują wokół formy, bawią się gatunkami, mieszają jazz, i swing z elementami muzyki klasycznej, doprawiając to wszystko wspaniałym wizerunkiem scenicznym oraz choreografią. Złota Era Hollywood miała swoją premierę w noc sylwestrową 2016/17 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie - Zdroju , oraz w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz w Cromer w Wielkiej Brytanii.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
harenda karnawał koncert muzyka na rozrywka zywo

Podobne wydarzenia:

Koncert "Choinki Jedynki"redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--