Olena Novakivska - wystawa malarstwa
03.11-15.11.2017


Olena Novakivska (42 lata) jest uzdolnioną artystką malarką. Urodzona we Lwowie. Mieszka i pracuje we Francji. We Lwowie skończyła Akademię Projektowania Odzieży. Była uczennicą znanego projektanta Vladimira Zabrodina. Olena maluje ikony i żywą naturę ale największą jej pasją jest malowanie portretów ludzi. Szczególnie koncentruje swoją uwagę na ludzkich oczach, które są lustrzanym odbiciem duszy. Jej portrety są jak żywe. Olena malowała również portrety księżniczki Monako Charlen i króla dynastii Saudow.

"Na mojej wystawie przedstawiam ikony I portrety ludzi. Ikony prezentuje w stylu współczesnym, gdzie zamiast twarzy maluje krzyż - symbol chrześcijańskiej religii. Wszystkie moje obrazy malowane są w jasnych kolorach, ponieważ nie lubię szarości , ani w życiu ani na płótnach. Uważam ze kolory potrafią poprawić humor i wzbogacić postrzeganie świata. Prawdziwa moja pasja to portrety. Każdy człowiek jest niepowtarzalny, staram się namalować ich pełne życia i odczuć oczy, odzwierciedlić nastrój i charakter. Kiedyś z nas nic nie pozostanie, ale ludzie na moich płótnach zawsze będą żywi."
Olena Novakivskalink FB galeria prac:
http://www.facebook.com/pg/galeria.schody/photos/?tab=album&album_id=1175334075900621

link FB wystawa:
http://www.facebook.com/events/428821547519977


Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 13:00 - 18:00


Wstęp bezpłatny


Galeria Schody
ul. Nowy Świat 39
00-029 Warszawa
tel. 22 828 89 43
www.facebook.com/galeria.schody
http://www.galeriaschody.pl

Relacje wideo:
http://www.youtube.com/GaleriaSchody
http://www.youtube.com/obwarzanki


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--