Serdecznie zapraszamy na darmowe spotkanie z Danem Peña, na którym opowie o swojej drodze do sukcesu mającej początek na przedmieściach Los Angeles.


Prosimy o wcześniejszą rejestrację:

http://www.danpena.com/speaking-engagements-registration/?eventid=7

Dan Peña jest jednym z najbardziej uznanych trenerów sukcesu (ang. high performance coach) na świecie. Jego odbiorcy od 1993 r. zbudowali fortunę o wartości 50 miliardów dolarów. W tej grupie można znaleźć m.in. takie nazwiska jak Klaus Kleinfeld (były CEO Siemensa i Alcoa), Brian Rose (Londyn Real TV Media Guru), Matt Pocius (najmłodszy multimilioner i trener ecommerce), czy Dan Lok (Business Guru).

Dan nie przyjmuje wymówek i mówi wprost, to co myśli, nawet jeśli nie jest to poprawne politycznie. Życie Dana to fascynująca historia od pucybuta do milionera: ze sprawiającego olbrzymie problemy wychowawcze dziecka z ubogiej dzielnicy przeistoczył się w człowieka, który w osiem lat przy załamującej się gospodarce zamienił 820 dolarów w światowy konglomerat wart 450 milinów. Warto zerknąć na prawdziwą historię Josha, który jako 17-letni chłopak trafił „pod opiekę” Dana Pena i w ciągu dwóch lat stał się multimilionerem (https://www.linkedin.com/pulse/qla-millionaire-teen-mentee-dan-peña/).

Wystąpienia Dana są dostępne nieodpłatnie dla szkół, uczelni oraz przez internet w formie podcastów. Na jego stronie internetowej znajdują się darmowe materiały do pobrania.

Dan Peña chce, aby wystąpienia prowokowały do myślenia, zmiany nastawienia i poglądu na świat zarówno w zakresie pracy, biznesu, jak i życia osobistego.


Wybierają się:


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--