09 grudzień 2017, sobota
godz. 09:00
Bilety: Rodzinny bilet wstępu: 10 zł. Bezpłatny wstęp dla osób, które wesprą akcję "Świąteczna Paka".
Wydarzenie Warszawa wita Święta to dzień pełen wspaniałych atrakcji dla rodzin z dziećmi! Niepowtarzalna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia oraz wielkoformatowa kampania promocyjna, zgromadzi tysiące warszawiaków w Pałacu Kultury i Nauki!

Wydarzenie skierowane jest także dla osób szukających wyjątkowych i oryginalnych prezentów dla najbliższych. Na wydarzeniu zaprezentujemy polskie i zagraniczne marki z rzeczami idealnymi na prezenty pod choinkę! Będzie także można kupić wszelkie produkty świąteczne, produkty na świąteczny stół, ozdoby, produkty sylwestrowe i wiele innych! Będziemy inspirować, bawić i edukować.
Zapraszamy na świąteczne zakupy w promocyjnych cenach, z dala od zgiełku dużych sklepów.

Niepowtarzalny świąteczny klimat, doskonała lokalizacja eventu, moc przygotowanych atrakcji oraz intensywna kampania promocyjna poprzedzająca wydarzenie to zapowiedź ogromnego zainteresowania i frekwencji warszawskich rodziców poszukujących wysokiej jakości produktów i usług dla siebie i swoich dzieci.

Warszawa wita Święta - największy i niepowtarzalny świąteczny event rodzinny w Warszawie! Możliwośc zrobienia zakupów świątecznych w przyjaznej atmosferze, mnóstwo inspiracji, pomysłów, konkursów z super nagrodami i zabawy!

Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i atrakcyjny program -każdy znajdzie coś dla siebie!
We współpracy z Partnerami wydarzenia zapewnimy mnóstwo atrakcji, będziemy bawić, inspirować i pomagać!

Mamy nadzieję, że będziecie z nami! :)

Bilety będzie można zakupić w recepcji, w dniu wydarzenia w Pałacu Kultury i Nauki, wejście główne od ul. Marszałkowskiej. Cena biletu rodzinnego (dla całej rodziny) wynosi 10 zł. Każdy bilet bierze udział w losowaniu fantastycznych nagród! Zapraszamy serdecznie :) ♥

Zgłoszenia dla Partnerów wydarzenia: kidzone@kidzone.com.pl


Wybierają się:


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--