Warsztaty mające na celu zapoznanie dzieci z różnymi technikami artystycznymi, kreatywne projektowanie i tworzenie prac za pomocą lekkich ogólnodostępnych materiałów. Każdy z uczestników, używając swojej wyobraźni, wykona własną pracę samodzielnie, z pomocą prowadzącego lub z rodzicami. Warsztaty mają charakter zajęć terapeutycznych, pobudzających kreatywność, integrujących poprzez zabawę.

Warsztaty dla dzieci: 4-12 lat (zapraszamy z rodzicami)

Ilość miejsc ograniczona, wstęp wolny.
Dodatkowo dla maluchów, które mają niespożyte pokłady energii przygotowaliśmy również Magiczny Dywan od Funtronic, czyli podłogę interaktywną, która poprzez gry i zabawy ruchowe rozwija u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Zapraszamy także do zabawy mega-klockami, kolorowymi klockami w rozmiarze XXL i innymi grami miejskimi firmy Games Development, które zachęcają do twórczych akcji i interakcji z pozostałymi uczestnikami gry. Dodatkowym walorem tych gier jest poprawa nastroju i szeroki uśmiech na twarzy.

Projekt skorelowany z wydarzeniami w ramach Wawa Design Festiwal.


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--