Filharmonia Dla Dzieci

29.09 - 13.11
Filharmonia dla Dzieci

CO TO ? To projekt dla małych melomanów, ale także dla tych dzieci, którym muzyka klasyczna nie wydaje się jeszcze fascynująca.
Muzyka jest jak inny świat, do którego Filharmonia dla Dzieci otworzy szeroko drzwi.
Zróżnicowane tematycznie i wiekowo koncerty wypełnią fascynujące utwory, opowieści o instrumentach,
wspólne zabawy, zgadywanki i konkursy. :) Wszystkie dzieci do domu zabiorą broszurki, a w nich zgadywanki, opowiastki, kolorowanki i zdjęcia
- by w domu utrwaliła się zdobyta przez zabawę wiedza.
We wrześniu spotkania z perkusistami!
W październiku saksofony i gitary!
W listopadzie rozśpiewana historia- sopran, alt i śpiewający pies!
Wszystkie informacje będą na bieżąco aktualizowane na
FilharmoniaDlaDzieci.pl


PO CO ? Żeby muzyka niosła radość, otwierała na świat, żeby dzieci uczyły się wzrastać w towarzystwie kultury i czerpać z niej. By odkrywały własne gusta, uczyły się słyszeć i rozumieć, odkrywały wiedzę o muzycznym świecie. By wiedza o otaczającym świecie stanowiła nasze bogactwo i mądrość, byśmy podczas koncertów odkryli- jak świetnie możemy się bawić ucząc się muzyki, i jak świetnie możemy się bawić ze sobą!


KTO TO ? Twórcą projektu jest Anna Szarek - Lisiewicz, twórca i wieloletnia Dyrektor międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku - Koncerty Mistrzów, którego koncerty przez minione 10 edycji obejrzało ponad 40 tys. osób. Wyróżniona m.in. odznaczeniem Zasłużony Dla Kultury Polskiej przez Ministra Kultury, oraz Certyfikatem Dobroczynności przez Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą, ale także po prostu wybierana ulubioną panią przez dzieci - jest pasjonatem kultury i rozwoju talentów. Ukończyła z wyróżnieniem grę na wiolonczeli w Akademii Muzycznej w Łodzi, oraz Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie. Wielokrotnie wyróżniana jako artystka i organizator (m.in. jako jedyna w historii dwukrotnie zwyciężyła w Międzynarodowym Konkursie im.Krzysztofa Pendereckiego, była też finalistką Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Artystycznych im. A. Tansmana) - jest Prezesem Fundacji Perła Baroku -wspierającej rozwój talentów, muzyczny rozwój społeczności i niepospolite wydarzenia artystyczne.

GDZIE? Symboliczne dwie mile od Warszawskiej Pragi, 5 min autem z Targówka, Białołęki, chwila drogi z Marek, Ząbek, Wołomina, a od Zielonki - niemal spacer. Ciut dalej z centrum Warszawy, lecz jednak tylko 16 km. Niedaleko stacja pociągu podmiejskiego Warszawa- Tłuszcz, odjeżdżającego z dworca Warszawa Wileńska (czas przejazdu 15 min). Dla Dzieci z Kobyłki - po prostu na miejscu.

Gościna i piękna sala Hotelu Gregory przy ul.Napoleona 4 zaprasza.

bilety:
symboliczne wejściówki w cenie 12 zł można zamówić mailem lub pod telefonem:
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
600-080-157 /Biuro promocji FDD - Ewa/
wszystkie informacje znajdą Państwo na http://www.filharmoniadladzieci.pl/


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--