Polski serial kryminalny, w którym nie ma miejsca na półprawdy, stał się jedną z najlepszych produkcji ostatnich lat. Konstrukcja „Belfra” opiera się na próbie rozwiązania tajemnicy morderstwa licealistki z małego miasteczka. Śmierć młodej dziewczyny w miejscu, w którym wszyscy się znają i wiedzą o sobie wszystko przyczyni się do rewolucji lokalnego społeczeństwa. Fabuła serialu, gwiazdorska obsada (Stuhr, Cielecka, Fabijański), a także pojawienie się aktorów młodego pokolenia (Szostak, Pniewski, Buss) okazały się przepisem na hit. Każdy odcinek wywoływał gorące dyskusje w Internecie oraz na portalach społecznościowych. Niedawno „Belfer” głosami widzów otrzymał tytuł Wydarzenia Roku w plebiscycie Bestsellery Empiku.

Belfer – polski serial telewizyjny, emitowany przez Canal+ Polska od 2 października 2016 roku. Autorami scenariusza są Jakub Żulczyk i Monika Powalisz, a reżyserem całej serii – Łukasz Palkowski.


17 marca, godz. 18:00
Empik Junior, Warszawa
ul. Marszałkowska 116/122


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
film literaturaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--