Kurs scen dwuosobowych

07.01 - 25.02
07 styczeń 2017, sobota
godz. 12:00
Bilety: 450 zł za 2-miesięczny kurs (8 zajęć)
Witaj,

Gdybyś miał(a) niedosyt impro, albo dawno Cię u nas nie było, jest opcja by wrócić do źródeł IMPRO, do tego co jest w nim esencją. Czyli Ty i Twój partner na scenie, spotkanie się, relacja między wami, krótko mówiąc scena dwójkowa. Ci z Was którzy regularnie bywają na naszych dżemach, wiedzą jak rzadko zdarza się aby na dżemie w trakcie Armando powstała długa, przez nikogo niezmontowana scena dwuosobowa, na tyle ciekawa, że nikt inny nie był w niej potrzebny, tylko Wy dwoje. Tak więc jest wyzwanie! Kto się odważy?? Zapraszamy!


Kurs odbywał się będzie w soboty o 11.00, począwszy od 7 stycznia do końca lutego, Więcej szczegółów poniżej:

Miejsce: Teatr Baza, ul. Podchorążych 39, Warszawa
Data i godzina: zajęcia co sobota od 11.00 do 14.00
Terminy spotkań: 7, 14, 21, 28 stycznia, 4, 11, 18, 25 lutego
Termin pokazu ~ 4 marca
Prowadzący: Piotr Ratajczak
Koszt: 450 zł za 2-miesięczny kurs (8 zajęć + pokaz).
Płatne na konto, które otrzymasz w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia, lub gotówką na miejscu na pierwszych zajęciach.

Kurs przeznaczony dla osób, które albo ukończyły minimum jeden poziom w IMPRO.LAB, albo mają jakieś doświadczenie z innych warsztatów improwizacji. (Jeśli nie byłeś na żadnym naszym kursie napisz w mailu jakie masz doświadczenie w improwizacji scenicznej).

Ilość miejsc na Kurs scen dwuosobowych ograniczona jest do 14 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na maila: impro.lab.pl@gmail.com


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--