Mike Gowin Akustycznie

08 Grudzień godz. 21:00
Rockabilly żyje i ma się świetnie. Moda na klasycznego rock'n'rolla, który powstał gdzieś w Tennessee ponad pół wieku temu i za sprawą Elvisa Presleya, Johnny Casha czy Roya Orbisona zaczął świecić triumfy na listach przebojów, zdaje się mocno wdzierać w nasze polskie realia.

Dla wszystkich fanek oraz fanów lat 50tych, Pin-Up, czy wielbicielek Marlona Brando oraz Jamesa Deana, środowy koncert w warszawskim Piano Bar powinien być obowiązkowy.

Mike Gowin – bo o tym wykonawcy mowa – jest chyba jedynym polskim artystą, który w stu procentach osadza swój repertuar w brzmieniu lat 50tych. Mamy więc dzikie, rock'n'rollowe piosenki, countrowe brzmienia z gitarą w stylu fingerpicking oraz surowe, bluesowe zagrywki, które w połączeniu ze świetnym wokalem dopełniają całości.

W środę Gowin zagra kameralny, solowy koncert w warszawskim Piano Barze. Smaczku dodaje fakt, że wstęp jest bezpłatny. Start o godzinie 21.00.

bilety: wstęp wolnycomments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
bar gowin koncert mike piano rockabilly środaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--