Z materiałów organizatora:

Griszkowiec zaprasza nas w niezwykłą podróż do świata, który – choć niewidoczny – znajduje się tuż obok. Zrywa warstwy codzienności w poszukiwaniu czegoś więcej. Czegoś, za czym wszyscy tęsknimy.

"Bohater monodramu zadaje mnóstwo pytań. Dlaczego? Jak to się dzieje? Jak to jest urządzone? Kim jestem? Gdzie jest moje JA? Czym nie jestem? Wszyscy zadawaliśmy sobie kiedyś te pytania, choć być może o tym zapomnieliśmy. Dorastając i budując poczucie tożsamości, przeżywaliśmy szok za szokiem – rozpoznawaliśmy możliwości i ograniczenia naszego ciała; rozwijała się nasza wrażliwość, emocjonalność; poznawaliśmy seksualność, przemoc i destrukcję (swoją i innych); dowiadywaliśmy się o przemijaniu i nieuchronności śmierci. Wszyscy też szukaliśmy i szukamy bezustannie leku, który uśmierzy lęki, jakie niesie życie. Bohater – z otwartością i niewinnością dziecka – przypomina nam te pytania i zaprasza do niezwykłego spotkania z drugim człowiekiem: uchyla drzwi i wpuszcza nas do swojego świata wewnętrznego. To esencja prawdziwej intymności i chyba dlatego to spotkanie jest takie przyjemne i wzbogacające." - Danuta Golec, psycholog.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--