Nocne granie w Royal Wilanów

02 Wrzesień godz. 19:00
Kolejne wydarzenie z cyklu Nocne Granie odbędzie się w Royal Wilanów w najbliższy piątek, 2 września. Na małej scenie plenerowej zgra Roksana Maluchnik.

Roksana Maluchnik urodziła się 13 maja 1991 roku w Przasnyszu. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła od lokalnych konkursów wokalnych. Początkowe sukcesy zmotywowały ją do kontynuowania nauki śpiewu i rozwijania swojego talentu. W wieku 16 lat opuściła dom rodzinny i wyjechała do Warszawy w pogoni za swoją pasją. W stolicy kontynuowała naukę w liceum, w klasie tanecznej, a później teatralnej. W 2009 roku otrzymała od Burmistrza Dzielnicy Wola nagrodę uznania „Talent Woli 2009” w kategorii artystycznej. Uczyła się pod okiem między innymi Urszuli Napiórkowskiej, Katarzyny Winiarskiej i Janusza Piątka. W 2013 roku postanowiła postawić kolejny krok na drodze do realizacji marzeń i zgłosiła się na casting do polskiej edycji programu X Factor, gdzie została doceniona przez jury, a zwłaszcza swoją opiekunkę – Ewę Farną.

Początek o 19:00.


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--