03 wrzesień 2016, sobota
godz. 11:00
Bilety: wstęp wolny, część warsztatów płatnych 40-45
Warsztaty na Stadionie Narodowym

Mamy dobre wieści dla wszystkich małych mieszkańców Warszawy - 3 i 4 września kolejne warsztaty Akademii Duckie Deck. Organizatorzy postarają się, aby początek roku szkolnego kojarzył się dzieciom z nowymi technologiami oraz dobrą i inspirującą zabawą. Po Wiślę będzie pływać także wielka, żółta kaczka patron warsztatów.

Co w programie?

Projektowanie inteligentnego miasta, budowa elektronicznych maszyn i zdalnie sterowanych pojazdów, kreatywne warsztaty z ciastoliną łączące twórczą zabawę z elektroniką, programowanie robotów oraz wiele innych ciekawych zajęć. Duża część warsztatów jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona!

Na wszystkich chętnych czeka strefa otwarta gdzie nie obowiązuje rejestracja oraz limit wiekowy! a dzieciaki czekać będzie strefa robotów, nauka programowania na iPadzie oraz kilkanaście innych atrakcji, które zaciekawią również dorosłych. Organizatorzy zapowiadają sporo nowości!

Zapisy na warsztaty odbywają się na stronie http://akademia.duckiedeck.com Kolejna edycja tego ciekawego wydarzenia dla najmłodszych odbędzie się tak jak poprzednio na Stadionie Narodowym w przestrzeniach Business Link.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
dzieci programowanie roboty warsztatyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--