"Łączy nas zamiłowanie do żeglarstwa oraz dobrze zaaranżowanej i wykonanej muzyki. Wspólna gra daje nam mnóstwo frajdy, co udziela się naszej publiczności i pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę na naszych koncertach." Trudno określić, choćby w przybliżeniu, datę powstania The Doorsz.

Faktem jest, że jesienią 2002 roku na scenie słynnej warszawskiej tawerny Kliper, pojawiliśmy się po raz pierwszy w duecie: Mikołaj i akompaniujący mu na harmonijce Adam. W 2005 roku, już jako Miki Band’a, wzmocnieni przez Darka Lewandowskiego mistrzowską grą na gitarze akustycznej, wywalczyliśmy nagrodę publiczności na Festiwalu Szanty Gniazda Piratów w Warszawie. Niestety, po półtora roku, Darek postanowił skupić się na karierze solowej w muzyce klasycznej i znów graliśmy w duecie – teraz już pod nazwą The Doorsz.

Pojawienie się w marcu 2007 w naszym składzie Kuby z gitarą basową, można uznać za pierwszy krok do rozwinięcia sekcji rytmicznej. Efekt był piorunujący – z duetu solistów staliśmy się zespołem. Najnowszym krokiem w tym kierunku i jak wierzymy swoistą kropką nad "i", jest poszerzenie sekcji rytmicznej o Kacpra, który zagra dla Was na bębnach. Jesteśmy przekonani, że właśnie tak skomponowany zespół: dwóch żeglarzy (głęboki baryton Mikołaja, równoważony doskonałą grą na harmonijce Adama) i dwóch muzyków (dźwięczny i profesjonalny bas Kuby wsparty pulsującą, ale nienachalną perkusją Kacpra), pozwoli bawić się Wam najlepiej na naszych koncertach.

Każdy z nas, z osobna, współpracuje także z innymi zespołami muzycznymi, nie tylko szantowymi. Jako The Doorsz łączy nas zamiłowanie do żeglarstwa oraz dobrze zaaranżowanej i wykonanej muzyki. Wspólna gra daje nam mnóstwo frajdy, co udziela się naszej publiczności i pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę na naszych koncertach.

Start koncertów wt-sob g.21:00 nie. g.20:00 Zapraszamy :) Taverna 10B ul. Racławicka 139 (1 pietro) Warszawa tel. 509758503 po 17.00 taverna10b.pl biuro@taverna10b.plcomments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
koncert muzyka szanty taniec zabawa

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--