Noc Grozy i Horrorów

30 Październik godz. 23:30
KULTURALNIE.WAW.PL MA DLA WAS POJEDYNCZE ZAPROSZENIA
ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów powoli staje się tradycją - już od kilku lat miłośnicy mocnych wrażeń mogą spędzić ostatni weekend października oglądając przegląd filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ostatnim roku. W ramach tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów odbędzie się aż 31 maratonów, dzięki czemu okazję do nadrobienia zaległości kinowych będą mieli horrorożercy z prawie całej Polski.

Jak co roku w repertuarze znalazły się cztery filmy z szeroko rozumianego gatunku filmów grozy, każdy różniący się od pozostałych.

Ciemna sala kinowa, ogromny ekran, mrożące krew w żyłach sceny, napięcie które nie pozwoli Ci usnąć nawet po powrocie do domu i czający się wszędzie STRACH... Zobacz to na żywo, weź udział w ENEMEFie: Nocy Grozy Horrorów!

Oto repertuar:

Wrota do piekieł

Koszmar z ulicy Wiązów

Czwarty stopień

Zejście 2


ENEMEF odbędzie się 29 i 30 października (piątek i sobota) w Kinotece. Początek o 23:30, koniec około 6 rano. Bilety w cenie od 20 zł są już do nabycia w kasach kina.


WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji na temat tego ENEMEFu, cen biletów, jak również głosowanie na kolejność emisji filmów znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl - na stronie można również:

- zagłosować na repertuar kolejnych ENEMEFów,

- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

- wygrać zniżkę - przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkaset zarejestrowanych na stronie osób - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!Wybierają się:


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--