Fusionease w CBA

11.10 - 12.10
Z radością informuję, że nadal obowiązuje promocja - od 18.00 do 21.00 mamy Happy Hours - co oznacza browar za 6 zł! Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich.

Kolejne spotkanie muzyczne z tego cyklu do Centralnego Basenu Artystycznego rozpocznie się tradycyjnie około godziny 20:00.

Repertuar Fusionease opiera się na harmonijnej kompilacji dźwięków z pogranicza jazzu, rocka, bluesa i funku, który będzie ważną inspiracją całego cyklu.

A oto nasz skład: Piotr Bajus - gitara, Artur Bogusławski - klawisze, Piotr Gajewski - bass, Tomasz Mądzielewski - perkusja.

To co zawsze gwarantowane to:

„Dziesięciominutowe utwory inspirowane gatunkiem fusion i muzycy w artystycznym transie, tworzący niesamowite kombinacje dźwiękowe. Każda z nich jest uniesieniem chwili, przypływem emocji i odzwierciedlaniem mijającego dnia. Niezapomniana magia wieczoru - wszystko spowite jest oparami dymu, awangardy i muzycznej swobody. Wyraźnie można wyczuć atmosferę bohemy artystycznej. Muzycy bawią się dźwiękiem, prowadzą pewną narrację, opowiadają historię przesyconą uczuciami.”Wybierają się:


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
fusion jam session jazz rock

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--