ESVW attack!!!
02.10. (sobota)
Warszawa, Powiększenie ul. Nowy Świat 27
start: 22:00
enter: 10 pln
dress code: D.I.A. style

Dj’s:
SZUm
http://www.myspace.com/szupla
FATAL
http://www.myspace.com/soundfellas
PUZIA
http://www.myspace.com/puzia
DUŻE PE
http://www.myspace.com/duzepe
FAIRYBOY LUMIÈRE
http://www.myspace.com/from_iceland


Po pełnym sukcesu wrześniowym debiucie, gdzie przewinęło się ponad 500 osób, serdecznie zapraszamy na drugą odsłonę cyklu ESVW attack!
Po raz kolejny vizuale na wszystkich ścianach (a nawet więcej) rozświetlą wasze ryjki, a najgrubszy groov w klimatach electro-clash- fidget-tech-house-nu-rave-break-bassline rozbuja wasze nogi, a tyłeczki wytrzęsie tak, że zgubicie z pewnością parę kilo ;)))
Electro Space Visual World to nowe oblicze electro imprez, gdzie organizatorzy zadbają o jakość dźwięku płynącego głównie z gramofonów, a nie laptopów, jak i jakość ogarniającego was zewsząd obrazu, żebyście poczuli się naprawdę swobodnie odprężeni podczas szaleńczego baunsu! Muzyka i obrazy stworzą tak spójny klimat, że przyjemność ducha nie pozwoli waszemu ciału wyrwać się z klubu do białego rana!
Kompleksową obsługę bodźców słuchowych zapewnią organizatorzy z kolektywu Radical Dancefloor Killers*, który współtworzą dj-e: SZUm, Puzia i FaTal, jak więc sami widzicie sami doświadczeni wyjadacze potrafiący przypuścić grupowy, zmasowany atak najgrubaśniejszym electro-soundem z czarnych placków najlepiej sprawdzającym się na parkiecie!
Tym razem w dolewaniu oliwy do ognia pomogą im goście zaprawieni już w bojach, więc bez obawy – Duże Pe i Fairyboy Lumière solidnie wymieszają bity, które tego wieczora wpadną im w łapki, by eklektycznie rozpocząć tą pełną niespodzianek sobotnią noc.
O niecodzienną oprawę wizualną zadba niezastąpiony vj Sylwek i Bernard Łuczak, oświetlając pomieszczenie z 6-ciu rzutników i 3 projektorów, a dancefloorowe szaleństwo zarejestrują nasi zaprzyjaźnieni wysłannicy: Marek Rykiel i Janek Rygiel (foto) i Im@home (video).
Przyjdźcie, by wspólnie z nami stworzyć niepowtarzalny imprezowy klimat!!!

*RDK - nazwa mówi sama za siebie i gwarantuje grube pierdolnięcie!
http://www.rdkillers.com


UWAGA!
Jak zwykle dla pierwszych 200 osób różnokolorowe przypinki! Nie ociągajcie się zatem ;)


SZUm
(Pink Bazooka/Fractal/RDK / Wawa)
DJ SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) - członek nieistniejących już, aczkolwiek budzących duże kontrowersje projektów Primitivo i Dysmorfofobia, performer, kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnego labelu Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', obecnie członek Bauaganu Mistrzów i Two Stupid Dogz, producent muzyczny Pink Bazooka i NooMooN.
Jako Dj SZUm zapodaje electro, clash, nu-rave, tech-house, breaks i pochodne lubując się w wytwórniach takich jak Kitsune, Gigolo Rec., Boys Noize, Disko B, Kitty-Yo, Clone.W jego setach można usłyszeć grube remixy klasyków electro - Miss Kittin, Fischerspoonera,dj Hella, Felixa Da Housecat, Peaches jak też bardziej minimalowe produkcje w stylu Booka Shade, Iñaqui Marin, czy Phonique. W 2006 wraz z Dj Emilio zakłada kolektyw Fractal, a w 2010 razem z Puzią i FaTalem - Radical Dancefloor Killers.
Poza organizacją imprez i propagowaniem sceny electro w kraju supportował m.in. takie osobistości jak Peaches, Dat Politics, Kap Bambino, Dirty Princess, Stereo Total, Jessie Evans, Team Plastique, No More, Cobra Killer, 4Kuba, Human Toys, Le Le, Nad Mika, Cameltoe Supreme, Schwefelgelb i wiele innych polskich i zagranicznych bandów. Przez ponad 2 lata rezydował w warszawskim klubie Pruderia,a po jej zamknięciu prężnie działa w Saturatorze prowadząc m.in. popularne cykle imprez electro pod nazwą „Dirty Discotheque”, „PornoPipPunx”, czy „Danced To Death” oraz wytwórnię Saturator Label. Jego motto dj'skie brzmi: „VINYL THE BEST”, a czarne płyty, to taki malutki fetysz, który skutecznie popełnia na imprezach ;)
Uwaga! - podobno zna osobiście członków legendarnej formacji 'Mały Szu'...
http://www.myspace.com/szupla
http://www.pinkbazooka.com


FATAL
(SoundFellas/RDK/ Wawa)
FaTal to promotor i dj działający na warszawskiej scenie klubowej od 2007 roku. Występując w różnych klubach w Polsce grał u boku czołówki polskiej sceny d’n’b, breakbeatu jak i np. reggae. Różnorodność ta wynika z eklektycznego podejścia do grania muzyki, z silnej potrzeby łączenia gatunków. Zaskakująca selekcja to priorytet numer zero.
Jako promotor, FatAl popełnił dziesiątki imprez w tym kilka większych z udziałem The Freestylers, Barrego Ashwortha (Dub Pistols) czy też Eda Solo (UK).
http://www.myspace.com/soundfellas


PUZIA
(Stellar Stories Colective/RDK/ Wawa)
Puzia to pochodzący z Olsztyna, zamieszkujący obecnie Warszawę producent oraz dj. Zafascynowany jest muzyką elektroniczną, w której najbardziej ceni świeże, wymykające się zaszufladkowaniu formy. Takie, które poza tym, że świetnie się sprawdzają na parkiecie, zaskakują i pozostają w pamięci odbiorców. Sam jako producent próbuje znaleźć swoje miejsce na dość ciasnej elektronicznej scenie. We własnych produkcjach inspiruje się klasykami szeroko pojętej muzyki „mechanicznej” starając się wplatać w nie nowe, świeże akcenty. W lutowym magazynie Laif na składance przygotowanej przez electroclash.pl ukaże się nowy, naprawdę zacny track Puzi „Dzius”.
Gra live acty, miksuje własne produkcje, a sety z czarnych placków sprawiedliwie dzieli między własne muzyczne odkrycia a popularne produkcje elektroniczne; pomiędzy przyjazne house'y i italo a tęgie mięsiste fidgety. Jest pomysłodawcą oraz współzałożycielem Stellar Stories Colective, grupy skupiającej wokół siebie osoby zajmujące się produkcją muzyczną, grafiką i animacją. W skład grupy obecnie wchodzi poza nim, Alius, Dżony Tomala oraz OSMO. Kolektyw organizuje cykliczne imprezy pod nazwą Stellar Night, na których prezentują swoje live-acty, sety djeskie, wizualizacje oraz grafiki.
http://www.myspace.com/puzia
http://www.myspace.com/stellarstories


DUŻE PE
(Masala, Senk Że / Wawa)
Duże Pe to warszawski artysta znany głównie jako MC działający solowo bądź w ramach zespołów Masala i Senk Że (a dawniej również Banda Tre i Cisza & Spokój) oraz ze swych osiągnięć w dziedzinie freestyle'u takich (m.in. zwycięstwo w Wielkiej Bitwie Warszawskiej 2004). To również dziennikarz muzyczny, związany m.in. z Czwórką - Czwartym Programem Polskiego Radia oraz promotor mający na koncie organizację licznych 'importowych' imprez artystów takich jak Party Ben, Soundhog, Cartel Communique, Loo & Placido, Pirate Soundsystem, Kid Fresh, Egyptrixx, Tittsworth, Baobinga czy Ariel Pink's Haunted Graffiti. Skąd więc wzięły się DJ'skie sety Dużego Pe? W ramach oddechu od aktywności przy mikrofonie, w 2006 roku zaczął on niezobowiązująco puszczać muzykę w zaprzyjaźnionych klubach. Hobbystyczna zabawa w DJ'owanie szybko przekształciła się w regularny element jego działalności, a jego imprezy zaczęły rozpalać parkiety najpopularniejszych alternatywnych klubów w całym kraju (w roli DJ'a supportował on też wszystkich w/w zagranicznych artystów). Selekcja Dużego Pe początkowo opierała się o mash-up / bastard pop, ale obecnie swobodnie przepływa on między gatunkami - w każdym nastawiając się jednak wciąż na możliwie wysoki odsetek mash-up'ów, remix'ów, editów, etc.. Od reggae i dancehallu, rapu i popu, przez dance punk, electro, b-more i 'brudne' odłamy house'u aż po bassline, dubstep a czasem nawet drum & bass... Stylistycznie, sety Dużego Pe są klubowym przedłużeniem prowadzonej przez niego w radiowej Czwórce audycji CZTERY: GRAMY! (pon-pt, 19.00 - 21.00 -> http://czworka.polskieradio.pl/). Brzmi intrygująco? Brzmi jak gruba impreza! Wpadnij i przekonaj się sam!
http://www.myspace.com/duzepe
http://www.facebook.com/mm.duze.pe


FAIRYBOY LUMIÈRE
Fairyboy Lumierssón pochodzi z Islandii, lubi sikać na skały i grać dziwna muzykę, często rano budząc się nie wie o co chodzi… nie jest on zbyt na poważnie ani na serio, ani też nie spina pośladów czy omg. Enjoy me at www.youtube.com/fairyboyiceland
Piss und lowe
http://www.myspace.com/from_icelandcomments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--