Koncert The Mugshots + Homeless Rockers + Z Dźwięków Urodzeni

Miejsce: Klub PUNKT & RADIO LUXEMBOURG (P..RL), ul. Górczewska 67
wjazd 8zl
start 20.30

The Mugshots http://www.myspace.com/themugshotspl
Geneza powstania zespołu The Mugshots ginie w pomroce dziejów, a personalia jego członków nie mają większego znaczenia. To co się naprawdę liczy, co nas łączy i napędza nasze działania to Muzyka. Przez duże M. Starannie omijając wszelkie szufladki staramy się oddać to co w każdym z nas gra najlepszego - przelewamy to na papier, utrwalamy na ścieżkach, wyrzucamy z siebie na koncertach. Przeszliśmy już szmat drogi, nieraz wyboistej i krętej, znacznie rzadziej usłanej różami, lecz końca wciąż nie widać... i bardzo dobrze! Gdzie nas zaprowadzi ta muzyczna podróż? Przekonajcie się sami.

Homeless Rockers http://www.myspace.com/homelessrockers
HomeLess Rockers powstało pod koniec kwietnia 2008 roku. Po rozpadzie zespołu Red Arrows, Pudel, Kudłaty i Białas zdecydowali, że założą drugą kapelę. Dołączyli wtedy do nich Rudy i Kłos. Kapela inspiruje się dobrym rockiem lat 70 i 80, czyli np. Motley Crue, Hanoi Rocks, T-Rex czy Guns And Roses. Charakteryzuje się Rock n roll’ owym brzmieniem elektrycznych gitar, które zarazem są bardzo dynamicznie prowadzone. Zmieszane z brudnym dźwiękiem perkusji, basu i nietypowym wokalem, tworzą bardzo oryginalny styl. Młoda formacja stworzona z czystej miłości do muzyki na scenie. Z Dźwięków Urodzeni http://www.myspace.com/zdzwiekowurodzeni - Z Dźwięków Urodzeni - to 4 osobowa platforma muzyczna opierająca się w swoich brzmieniach na muzyce hip hop. Często łączy ze sobą dźwięki niespotykane w polskim nurcie muzycznym. Dziesiątki granych koncertów na terenie całej Polski wykreowały w nich własny, niepowtarzalny styl występów przed publicznością. Niedawno ukazała się ich płyta pt:"Zza Kurtyny" W skład grupy wchodzą: Grafit, Triku, Satyr, Ceme.

KULTURALNIE.WAW.PL MA DLA WAS PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA KONCERT!!!Wybierają się:


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--