PEPSI ROCKS! presents ROCK BATTLEFIELD (ETAP II) – The Train vs. Morhana (akustycznie)

Data: 21.09.2010
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:30
Wstęp wolny

Już 21 września w Hard Rock Cafe Warsaw rozpocznie się drugi etap konkursu zespołów rockowych Pepsi Rock Battlefield. Tego dnia usłyszymy akustyczne koncerty grup The Train oraz Morhana. Podobnie jak podczas etapu pierwszego, fragmenty obu występów opublikowane zostaną na stronie internetowej http://www.pepsirocks.pl , gdzie przeprowadzone zostanie głosowanie. Zespół, który zdobędzie więcej głosów zakwalifikuje się do Wielkiego Finału Pepsi Rock Battlefield, który odbędzie się w grudniu.

The Train to warszawska formacja muzyczna specjalizująca się w stylu reggae. Grupa istnieje od 5 lat, a jej założycielem jest Adam Kulis. Zespół ma na swoim koncie m.in. 3 wyróżnienia oraz III miejsce podczas PEPE 2008 (Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rockowych), występy w TV Polsat, a także udział w programie "Kuźnia Talentów". The Train występował już z artystami takimi jak: Djolof-Man - Pako Sarr, Mamadou Diouf, Mohamed Mbow, Robert Brylewski, Joanna Jolie oraz zespołami Izrael oraz Cinq G.

Grupa Morhana powstała w 2006 roku. Ideą towarzyszącą zespołowi było połączenie ciężkiego grania z elementami muzyki celtyckiej. Znalezienie muzyków chcących połączyć oba te nurty nie było łatwe, jednak w końcu doszło to do skutku - całkowicie przypadkowo odpowiedni ludzie trafili na siebie w odpowiednim czasie. Od pierwszego spotkania zespół ewoluował, skład zmienił się kilkukrotnie, sprecyzowała się także idea muzyczna. Obecnie Morhana jest pomostem między sceną metalową a folkową. Co więcej, członkowie zespołu to nie tylko przypadkowi ludzie z sali prób - to pasja i energia w czystej postaci.

Więcej informacji o projekcie Pepsi Rock Battlefield, zespołach, a także materiały wideo oraz głosowanie znaleźć można na stronie http://www.pepsirocks.pl .

Więcej informacji o projekcie Pepsi Rock Battlefield na stronie http://www.pepsirocks.pl .

Sprawdź koniecznie film promujący wydarzenie: http://www.youtube.com/watch?v=clp2tw95vXs .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--