WYCIĄGNIĘCI Z MESY...Na początku był chaos. A tak po prostu "Wyciągnięci" powstali pierwotnie na potrzeby jednego festiwalu. Ale od początku. Dawno temu grałem sobie w takiej kapelce "Watersi", lecz po rozpadzie składu, w październiku 2000 dostałem zaproszenie na festiwal RAFA do Radomia. Wtedy powstała idea założenia zespołu. Po kolei w składzie pojawiały się kolejne osoby. W grudniu za namową Sławka i Basi z Klipra, przyjęliśmy Flachę. I się zaczęło. Graliśmy, graliśmy, graliśmy. W kwietniu wystąpiliśmy na "Kubryku" w Łodzi, przywożąc dyplom za III miejsce. Obecny skład zespołu to: Zibi, Bławek, Jasiek i Tonik:) Zespół wykonuje muzykę i piosenki o tematyce żeglarskiej nie ukrywając jednak swojego zamiłowania do piosenki biesiadnej, starych znanych polskich utworów, poezji śpiewanej, piosenki turystycznej, a nawet rocka, funky i jazzu. Grają w tawernach, pubach i restauracjach oraz na licznych imprezach zamkniętych (integracyjnych), piknikach i nie tylko.

Taverna 10 w skali Beauforta to jedno z najbardziej wyrazistych i rozpoznawanych miejsc w Warszawie, prezentujące od ponad 5 lat wszystko to co najlepsze w muzyce szant, folk, rock & country.
Jeżeli szukają Państwo niepowtarzalnego miejsca w Warszawie gdzie można pośpiewać, potańczyć, pobawić się do późnych godzin nocnych oraz spróbować smacznej kuchni polskiej to zapraszamy do Taverny 10 w skali Beauforta:)

Na wszystkie koncerty WSTĘP WOLNY
Zapraszamy :)

Taverna 10Bul. Racławicka 139 (1 pietro)
Warszawa
tel. 509758503 po 16.00
www.taverna10b.pl
biuro@taverna10b.plcomments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
koncert muzyka szanty taniec zabawa

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--