ArtPark strefa artystyczna - IV edycja

24 Sierpień godz. 19:00




2 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00 
DWOOTHO – MUSIC MANUFACTURE (folk, jazz, drum’n’bass)  
TEATR KLINIKA LALEK „POEMAT O SŁOŃCU I KSIĘŻYCU” (spektakl uliczny) 

 3 sierpnia 2010, wtorek, 19.00  
TAŃCE NA DECHACH Z ZESPOŁEM SĄSIEDZI (zabawa taneczna)

 4 sierpnia 2010, środa, 19.00  
FUTURIS PARANORMALIS „ROCK N’JAZZ N’ROLL”, 
„INDIAŃSKIE TECHNO – PIOSNKA O KOŃCU ŚWIATA” (projekty muzyczne)

 5 sierpnia 2010, czwartek, 20.30  
FILM CZESKI: „WYCIECZKOWICZE”, REŻ. JIŘÍ VEJDĚLEK, 2006 
(komedia, 113’) 

 6 sierpnia 2010, piątek, 19.00  
ZESTAW KABARETÓW WARSZAWSKICH – MACIEŻ, STADO UMTATA, 
ZYGZAK, PARALAKSA, KOMPANIA GRABI, KABARETUS FRASZKA

 7 sierpnia 2010, sobota, 19.00  
CARMEN MORENO I ANNA SERAFIŃSKA (jazz)
AGATA MOCARSKA „MOTHS & BUTTERFLIES” (instalacje) 
„PLEASURE: ANIMALS – IDEA MAGAZYNU” – autorzy projektu: Maksym Matuszewski, Agata Mocarska, Bożena Rydlewska, contributors: Tomek Rykaczewski, Marek Pietroń

 8 sierpnia 2010, niedziela, 11.00  
PORANEK FAMILIJNY: ARKADJA TEATR „KOT W BUTACH” 
(spektakl musicalowy) 

 8 sierpnia 2010, niedziela, 19.00  
JAKUB WOCIAL „BROADWAY STREET – NOWA DROGA”
MONIKA POŁOM – TANIEC (przeboje musicalowe)
AGATA MOCARSKA: „MOTHS & BUTTERFLIES” (instalacje) 
„PLEASURE: ANIMALS – IDEA MAGAZYNU” – autorzy projektu: Maksym Matuszewski, Agata Mocarska, Bożena Rydlewska, contributors: Tomek Rykaczewski, Marek Pietroń

 9 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00  
STANISŁAWA CELIŃSKA „PIĘKNY ŚWIAT” (recital)

 10 sierpnia 2010, wtorek, 19.00  
WIECZÓR GRECKI: ANNA FABER, LUIZA FIGIEL, PIOTR SAWICKI 
„TRADYCJA I IMPROWIZACJA” (muzyka grecka, warsztaty tańca)

 11 sierpnia 2010, środa, 19.00  
BEATA PRZYBYTEK (jazz)

 12 sierpnia 2010, czwartek, 20.30  
FILM CZESKI: „MĘŻCZYZNA IDEALNY”, REŻ. FILIP RENČ, 2005 
(komedia romantyczna, 100’)

 13 sierpnia 2010, piątek, 19.00  
MAREK RAVSKI „KAZIMIERSKA SYNAGOGA” (recital)

 14 sierpnia 2010, sobota, 19.00  
LENA LEDOFF I JOANNA MORSKA „SOPRANOFORTE” 
(Fryderyk Chopin na jazzowo)
ZOFIA WIKTORIA DOBROWOLSKA „NASTROJE W BIESZCZADACH UKRYTE” (wystawa malarstwa) 

 15 sierpnia 2010, niedziela, 11.00  
PORANEK FAMILIJNY: TEATR POD ORZEŁKIEM „ALI BABA I CZTERECH ROZBÓJNIKÓW” (spektakl lalkowy) 

 15 sierpnia 2010, niedziela, 19.00 
GRUPA OPEROWA LAKMÉ „PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC” 
(najpiękniejsze fragmenty oper i operetek)
ZOFIA WIKTORIA DOBROWOLSKA „NASTROJE W BIESZCZADACH UKRYTE” 
(wystawa malarstwa) 

 16 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00 
JOLANTA LITWIN-SARZYŃSKA „MOJA MAMA JENIS” 
(monodram muzyczny)

17 sierpnia 2010, wtorek, 19.00 
LEONID VOLODKO „WYŻSZE UCZUCIA” 
(klasyczne ballady i romanse, światowe przeboje)

 18 sierpnia 2010, środa, 19.00 
MAŁGORZATA DŁUGOSZ, IRENA JEZIERSKA I WITOLD MATULKA „BELCANTO” (pieśni, arie i duety operetkowe)

 19 sierpnia 2010, czwartek, 20.30 
FILM CZESKI: „MŁODE WINO”, REŻ. TOMÁŠ BAŘINA, 2008 (komedia, 90’)

 20 sierpnia 2010, piątek, 19.00 
BELTAINE (muzyka celtycka – nowe brzmienia)

 21 sierpnia 2010, sobota, 19.00
NATU - NATALIA PRZYBYSZ (soul, funk, afro bit, jazz)
TRIODEON (support)  
JAKUB PUCHALSKI „POZNAJ SIEBIE, POZNAJĄC ŚWIAT” (wystawa fotografii)

 22 sierpnia 2010, niedziela, 11.00 
PORANEK FAMILIJNY: TEATR WARIACJA „ODYSEJA” (spektakl)

 22 sierpnia 2010, niedziela, 19.00 
BEND MARCINA MASECKIEGO 
(premierowy projekt Marcina Maseckiego – muzyka współczesna)|
JAKUB PUCHALSKI „POZNAJ SIEBIE, POZNAJĄC ŚWIAT” (wystawa fotografii)

 23 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00 
PROJEKT VOLODIA (piosenki Włodzimierza Wysockiego w nowym brzmieniu)

 24 sierpnia 2010, wtorek, 19.00 
HAMAK ANTI-AGE (big beat, rock’n’roll, rock, country)

 25 sierpnia 2010, środa, 19.00 
HARMONIUM DUO „MUZYKA ŚWIATA” (koncert na dwa akordeony)

 26 sierpnia 2010, czwartek, 20.30 
FILM CZESKI: „NA ZŁAMANIE KARKU”, REŻ. JAN HŘEBEJK, 2004 (komediodramat, 110’)

 27 sierpnia 2010, piątek, 19.00 
„BOM DIA BRASIL – TANECZNA PODRÓŻ PO BRAZYLII” – CAPOEIRA UNICAR WARSZAWA, SAMBA ARTE AS BELEZAS DO BRASIL, PAWEŁ KUCHARCZUK (fiesta brazylijska)

 28 sierpnia 2010, sobota, 19.00 
SENTIDO DEL TANGO „ZAPRASZAMY DO TANGA” (Tango Nuevo)
IZA MOCZARNA-PASIEK „CIĘCIE” (wystawa fotografii)

 29 sierpnia 2010, niedziela, 11.00 
PORANEK FAMILIJNY: ARKADJA TEATR „SHOW AND SZAŁ” 
(widowisko kabaretowo-estradowe)

 29 sierpnia 2010, niedziela, 19.00 
„JAZZ STORY” – JANUSZ SZPROT I MIECZYSŁAW MAZUR (ragtime), NEW ORLEAN’S JAZZ BAND (klasyczny jazz nowoorleański), VISTULA RIVER BRASS BAND (dixieland), KEEP YOUR HEART RIGHT (freejazz)
IZA MOCZARNA-PASIEK „CIĘCIE” (wystawa fotografii)

 30 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00 
BIG BAND JAZZ COMBO-VOLTA POD DYREKCJĄ WOJCIECHA KULCZYCKIEGO (swing)

 31 sierpnia 2010, wtorek, 19.00 
TOMEK BIELECKI „BLUES 66” (jubileusz 25-lecia pracy twórczej)



GODZ. 10.00 – PORANNA STREFA ARTYSTYCZNA
DZIECIĘCA STREFA ARTYSTYCZNA 
dla dzieci i grup zorganizowanych 
 3–26 sierpnia 2010, wtorki i czwartki, 10.00–12.00  
• spektakle, legendy, warsztaty ekologiczne, pokazy tańca, wioska ludzi pierwotnych, konkursy i quizy 
PORANNA STREFA ARTYSTYCZNA 
► PLENER MALARSKI  
 2–13 sierpnia 2010, od poniedziałku do piąteku, 10.00–13.00  
dla młodzieży licealnej, studentów, dorosłych, seniorów 
prowadzenie: Krzysztof Dzienkiewicz, Żaneta Jezierska

2, 9, 16, 23 sierpnia 2010, poniedziałki, 10.00–13.00  
► PLENEROWE GRY STOLIKOWE – szachy, scrabble, brydż 
prowadzenie: Sylwia Ross 
► SZKOŁA TAI CHI – chińskie ćwiczenia relaksacyjne dla młodzieży, osób dorosłych, prowadzenie: Hanna Tarnogrodzka 
► SZKOŁA QIGONG – chińska gimnastyka dla seniorów 
prowadzenie: Hanna Tarnogrodzka 

► RADIO ARTPARK – 
KORNELIUSZ PACUDA PREZENTUJE 
 4, 11, 18, 25 sierpnia 2010, środy, 10.00–13.00 dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów 
Tematy: 
– Śpiewający kowboje: Johnny Cash, Willie Nelson, Kris Kristofferson 
– Divy country: Dolly Parton, Patsy Cline, Shania Twain 
– Country + Blues + Gospel = Rock And Roll: Elvis Presley, Jerry Lee Lewis 
– Nashville dziś: Carrie Underwood, Taylor Swift, Rascal Flatts 

► TAŃCZ I RYSUJ  
 6, 13, 20, 27 sierpnia 2010, piątki, 10.00–13.00  
warsztaty międzypokoleniowe – taniec towarzyski dla dorosłych i warsztaty plastyczne dla dzieci 
prowadzenie: Anna Cendrowska (plastyka), Dawid Kopczyński (taniec)







comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:




redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--