KULTURALNIE.WAW.PL POLECA

Wakacyjne warsztaty taneczne w Salsa Libre od 5 lipca do końca września!

Wszyscy kochamy wakacje! Skojarzenia z nimi wywołują przyjemny dreszczyk emocji... Wspomnienia zachodów słońca na plaży, gorących tańców do rana. Prawdziwą atmosferę Karaibów,  porywające rytmy,  smakowite orzeźwiające koktajle w ofercie Salsa Libre Bar&Lounge – to tylko namiastka atrakcji, jakie studio tańca Salsa Libre szykuje podczas okresu wakacyjnego, od lipca do września 2010.

HoliDance to całoletnie, intensywne warsztaty taneczne z rozmaitych technik tańca: od salsy, przez bachatę, kizombę po sambę, reggaeton i hip hop. Co ciekawe, program zajęć powstaje na podstawie przeprowadzanych ankiet on-line, gdzie zainteresowani mogą sami decydować, w jakich kursach chcieliby uczestniczyć. Style cieszące się najwyższą popularnościa będą realizowane w 5-dniowych blokach (od poniedziałku do piątku) z najlepszymi instruktorami Salsa Libre. 

W lipcu oferta obejmuje szeroką gamę porywających tańców dla zupełnie początkujących od salsy w parach i solo, przez brazylijską sambę po jamajski dancehall i portorykański reggaetón! Będzie również high heels sexy danceczyli niezwykle seksowny taniec na wysokich obacasach, na który zapraszamy wszystkie panie, chcące wzmocnić świadomość własnego ciała, poczuć się pewniej na parkiecie i poza nim, zmysłowo i seksownie poruszać się w szpilkach.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, w której sami powiecie nam jakie, na jakim poziomie i z kim chcielibyście mieć zajęcia HoliDance! Uszyjemy program na Waszą miarę!
Aby wypełnić ankietę kliknij TUTAJ

 

Więcej szczegółów na: http://www.salsalibre.pl/web/content/view/757/231/lang,pl/

 

Jeśli zostajecie w Warszawie na weekendy to zapraszamy na superintensywne kursy salsy od podstaw (piątek-niedziela) oraz gorące salsowe imprezy Bomba Latina w każdą sobotę! Rozpoczynamy co tydzień o 21 lekcjami salsy na wszystkich poziomach zaawansowania!

Salsa Libre

 

Salsa Libre - największa szkoła salsy w Warszawie, powstała w 2003 roku z inicjatywy Ani
Chagowskiej i Marka Domańskiego. Główną działalnością Szkoły jest prowadzenie kursów
salsy, ale także wielu innych technik tanecznych oraz zajęć rekreacyjnych, takich jak aerobik, czy tai chi.  Drugą formą działalności Salsa Libre jest organizacja wydarzeń kulturalnych, promujących taniec, jako formę rozrywki. Do największych osiągnięć Salsa Libre należy coroczne organizowanie Międzynarodowego Festiwalu Salsy w Warszawie od 2005 roku. Szkoła patronuje również dwóm grupom taneczym - Formacji Salsa Libre, powstałej w styczniu 2004 roku oraz złożonej z wychowanków szkoły - Salsa Show, dzialającej od maja 2006 roku.

 

 comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--