OJCIEC POLSKI

30 Kwiecień godz. 21:00
30 kwiecień 2010, piątek
godz. 21:00
Bilety: 70/55/40/35zł Wejściówki 25zł (bez możliwości rezerwacji, dostępne na 10 min przed spektaklem, liczba miejsc ograniczona)
Autor i reżyser Michał Walczak
Występuje Rafał Rutkowski
ONE MAN SHOW

Czas trwania spektaklu: 100 minut, bez przerwy

Po sukcesie kultowego one-man show „To nie jest kraj dla wielkich ludzi”, prezentowanego w piwnicy klubokawiarni Chłodna 25, duet Rutkowski-Walczak powraca. Już tej jesieni na dużej scenie Teatru Polonia zabierze widzów w niezwykłą podróż - podróż do wnętrza ojcostwa! Będzie to kolejna odsłona znanej już formuły stand-up comedy, czarnego humoru, prowokacji i doskonałego warsztatu aktorskiego Rafała Rutkowskiego. Niezapomniane doznania: poród na żywo. Cała prawda o seksie małżeńskim. Zachowania godowe u zwierząt. Jak podrywać „na ojca” na placu zabaw? Jak nakłonić żonę do drugiego dziecka? I wiele innych porad. Tylko dla widzów o mocnych nerwach i zdrowych przeponach. One-man show dla wszystkich ojców. A zwłaszcza ich matek. Żon. I dzieci. Obudź w sobie ojca.

 comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--