Gitarzysta, wokalista, grający na harmonijce ustnej to pierwsza postać łódzkiego świata country i rocka. Jako solista grał w klubach countrowo-folkowych zachodniej europy. Założyciel i lider COLORADO BAND, jednego z najważniejszych polskich zespołów country.
Oprócz działalności zespołowej Janusz Nastarowicz występuje jako solista–wokalista preferujący muzykę folk-blues. Na swoim koncie ma wydane pięć kaset, cztery płyty CD oraz wiele programów telewizyjnych i radiowych. W 1997 roku video-clip z utworem "O co biega Co jest grane" był przez pół roku w czołówce Muzycznej Jedynki. Współpracuje i nagrywa dla takich muzyków jak: George Hamilton V (USA), Elizabeth Cook (USA), Krystyna Prońko, Sławek Wierzcholski, Krzysztof Krawczyk, Krystyna Giżowska, Andrzej Rybiński, Marian Lichtman, EKT-Gdynia i inni. Od pewnego czasu, wspólnie z muzykami EKT-Gdynia współtworzy formację Na Razie


Taverna 10 w skali Beauforta to jedno z najbardziej wyrazistych i rozpoznawanych miejsc w Warszawie, prezentujące od ponad 5 lat wszystko to co najlepsze w muzyce szant, folk, rock & country. Na scenie zespoły z najwyższej półki, na parkiecie Wy, a za barem najbardziej uśmiechnięte barmanki w całej Stolicy.
Jeżeli szukają Państwo niepowtarzalnego miejsca w Warszawie gdzie można pośpiewać, potańczyć, pobawić się do późnych godzin nocnych oraz spróbować smacznej kuchni polskiej to zapraszamy do Taverny 10 w skali Beauforta:)
Na wszystkie koncerty
WSTĘP WOLNY
Zapraszamy :)comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--