17 kwiecień 2010, sobota
godz. 21:00
Bilety: 10 zł - do 22:00, 15 zł - po 22:00
Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2010
konkurs tańca w kategoriach R&B i New Style oraz Breakdance
Wielki Finał

Data: 17.04.2010
Miejsce: Klub Harlem, ul. Kolejowa 8/10, Warszawa
Start: 21:00
Wstęp: 10 zł - do 22:00, 15 zł - po 22:00
Za gramofonami: Dj Kostek
Imprezę poprowadzi: CNE
Jury: Ania "YouYa" Jujka, Paweł "Pablo" Krupa, Rudy, B-boy Yarko, B-boy Freeze (Ghost Crew / Szwecja), Ryfa

Cropp, Baby-G, Klub Harlem oraz Agencja PLEJ zapraszają na najlepszą taneczną imprezę w Warszawie - Wielki Finał Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2010!

Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2010 to trzecia edycja jednego z największych ogólnopolskich konkursów tańca w kategoriach R&B i New Style oraz Breakdance. Już 17 kwietnia w warszawskim klubie Harlem odbędzie się Wielki Finał tego wydarzenia. Na scenie zmierzy się 16 najlepszych tancerek i tancerzy wyłonionych podczas eliminacji oraz finałów regionalnych w 4 miastach!

Imprezę poprowadzi raper oraz prezenter telewizyjny - CNE, zaś o najlepszą mieszankę tanecznego hip-hopu, r&b, funku i dancehallu zadba jeden z najlepszych polskich DJów - Dj Kostek. W jury konkursu zasiądzie aż 6 znakomitych tancerzy. Będą to: Ania "YouYa" Jujka, Paweł "Pablo" Krupa", B-boy Yarko, Rudy, B-boy Freeze ze Szwecji oraz Ryfa. Wszyscy oni zadecydują, kto stanie na podium w obu kategoriach i zdobędzie atrakcyjne nagrody. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają po 800 zł w gotówce, pozostali zwycięzcy - nagrody rzeczowe.

Po zakończeniu konkursu odbędzie się najlepsze afterparty w mieście. Do rana na harlemowym parkiecie rozbrzmiewać będą najgorętsze czarne kawałki, które nikomu nie pozwolą nudzić się pod ścianą. Tego dnia w Czarnej Dzielnicy zagości wielu znakomitych tancerzy i miłośników tańca, a więc możemy być pewni, że atmosfera będzie naprawdę wyjątkowa. Tego dnia nie możesz być gdzie indziej - spotykamy się już 17 kwietnia o 21:00!

Więcej informacji o Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2010 znajdziesz na stronie http://www.taniec.plej.pl .

Sprawdź koniecznie film promujący imprezę: http://www.youtube.com/watch?v=b1rgKEBEgJM .

Organizatorem Cropp Baby-G Dance Battle For Poland 2010 jest Agencja PLEJ.

Dance Battle For Poland 2010 wspierają: Cropp, Baby-G, Telewizja 4 Fun TV, Radio Planeta FM, Dlaczego.com.pl, Muzyka.pl, Independent.pl, CGM.pl, Pora.pl, Klubowa.pl, Hip-hop.pl, Break.pl, Szkolytanca.pl, Rapduma.pl oraz Poznaskirap.com.comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--