The Cuts + Plotnicky

28.03 - 29.03
28.03 The Cuts + Plotnicky

No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20.00, wstęp 10zł

THE CUTS (electro, rock)
www.thecuts.pl
www.myspace.com/cutsfrompoland

- to kwartet tworzący muzykę, którą można określić mianem electro-rocka. Zespół powstał w 2006 roku w Pile. W styczniu 2008 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią SP Records. Współpraca z wydawnictwem zaowocowała wydaniem ich debiutanckiej, polsko-angielskiej płyty ,,Syreny nad miastem" 3 marca 2009 roku. Płyta ,,Syreny nad miastem" zawiera dziesięć utworów, które łączą w sobie żywe, gitarowe granie z nowoczesną elektroniką i tłustym brzmieniem analogowych syntezatorów. Nad wszystkim panuje charakterystyczny głos Przemka Zdunka.  The Cuts ma za sobą sporo koncertów, zarówno klubowych, jak i przed wielotysięczną publicznością. W lipcu 2008 roku zespół wystąpił w sopockiej Operze Leśnej na organizowanym przez telewizję POLSAT festiwalu TOPtrendy 2008. Rok później The Cuts zagrał na festiwalu OPOLE 2009. W koncercie ,,Premiery" zespół wykonał utwór ,,Pokój na jedną noc". The Cuts jest także zdobywcą wyróżnienia w plebiscycie ,,CZŁOWIEK ROKU 2008" w dziedzinie ,,Kultura", przyznawanego przez dziennikarzy grupy wydawniczej Polskapresse.

PLOTNICKY (electro, rock, synth pop)
http://www.myspace.com/plotnicky
www.plotnicky.com

- Pomysł na solowy projekt wziął się z wczesnych inspiracji muzyką elektroniczną taką jak Tangerine Dream, Kraftwerk, Depeche Mode, Erasure. Mimo, że muzyka odnosi się do lat 80-90 to jednak odkrywa w sobie nowe pokłady energii i melodii i nie jest ich kopią. Muzyka plotnicky jest świeżą odsłoną tamtych brzmień w całkowicie nowych aranżacjach, połączeniu instrumentów syntetycznych z instrumentami klasycznymi. W muzyce tej nie zabrakło też łączenia stylów, które wydawać by się mogło są daleko od siebie tj. synth popu z rockiem. Ta muzyka to efekt doświadczeń ale i też głosu serca autora, która w połączeniu z osobistymi tekstami tworzy zespoloną całość.


Zapraszamy !!!

www.no-mercy.pl
www.myspace.com/nomercy_clubcomments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--