08 marzec 2010, poniedziałek
godz. 20:00
Bilety: 5 PLN / muzycy i wokaliści wstęp wolny
Repertuar Fusionease opiera się na harmonijnej kompilacji dźwięków z pogranicza jazzu, rocka, funku i bluesa, głęboko osadzonej w zjawisku jam session. Prezentowana stylistyka należy do niszy, która jest niezwykle ceniona przez prawdziwych koneserów tej dziedziny sztuki.

O profesjonalne wykonanie zatroszczą się znakomici muzycy i kompozytorzy, którzy od wielu lat poruszają się w nurcie fusion: Piotr Bajus – gitara, Artur Bogusławski – klawisze, Piotr Gajewski – bass i Tomasz Mądzielewski – perkusja.

„Dziesięciominutowe utwory inspirowane gatunkiem fusion i muzycy w artystycznym transie, tworzący niesamowite kombinacje dźwiękowe. Każda z nich jest uniesieniem chwili, przypływem emocji i odzwierciedlaniem mijającego dnia. Niezapomniana magia wieczoru – wszystko spowite jest oparami dymu, awangardy i muzycznej swobody. Wyraźnie można wyczuć atmosferę bohemy artystycznej. Muzycy bawią się dźwiękiem, prowadzą pewną narrację, opowiadają historię przesyconą uczuciami.”

Bo liczy się tylko muzyka…Wybierają się:


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--