Prowadzenie: Szymon Brylski
Wydarzeniu towarzyszy recital Karoliny Jarzyńskiej

Po Gliwicach i Wrocławiu Literacki Tour 2014 dociera do Warszawy. “Zamknięta prawda”, otwarte spotkanie, a tak naprawdę wydarzenie kulturalne. Trzymający w napięciu thriller. Głos Karoliny Jarzyńskiej, znany z Voice of Poland. Animacje na ekranie. I przede wszystkim nieprzeciętna osobowość głównego bohatera, czyli Bartłomieja Basiury, autora “Zamkniętej prawdy”.

"Zamknięta prawda" to nieprzewidywalny, świetnie skonstruowany thriller, nieprzerwanie trzymający w napięciu.
W tajemniczych okolicznościach ginie doświadczona policjantka. Ekspert od mowy ciała, Michał Drobik, zostaje wezwany przez policję, by rozpracować mordercę. Pomaga mu poznana na strzelnicy chora na raka Justyna, która przed śmiercią chce poczuć, że żyje. Wszystko to wplątane w wielki, wojskowy spisek. Do gry włącza się były uczestnik misji wojskowej w Afganistanie, znany policji pod pseudonimem Uczeń Carpzova, który próbuje na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość i zdemaskować obłudę generałów. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z jego planem...

Informacja o autorze:

Bartłomiej Basiura jest pisarzem młodego pokolenia.
Na swoim koncie ma już cztery kryminały: "Hipnozę", "Ucznia Carpzova", "Zamkniętą Prawdę" oraz "Wagę", które stanowią nowatorskie podejście do gatunku kryminału. Jego twórczość dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują w literaturze zupełnie nowych wrażeń i emocji, odchodząc od głównego nurtu.
Pisanie jest dla niego przede wszystkim pasją. Każda kolejna książka to ogromna dawka satysfakcji. Kryminalna tematyka jego powieści, wątki filozoficzne oraz umiejętne wprowadzanie bieżących tematów społecznych tworzą barwną akcję i trzymają w napięciu do samego końca.


źródło: MiTo


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--