SKOWYT
Petarda z warszawskiego undergroundu! Skończyła się era piosenek o niczym. Skończyła się era starych dziadów i "cudownej opolskiej publiczności”. Skończył się parostatkiem piękny rejs. Gitary znowu gryzą jak psy!
Skowyt to zespół jakiego dawno nie było na Polskiej scenie. Zespół wyraźny, inteligentny i świadomy tego co robi. Zespół przywracający wiarę w siłę muzyki gitarowej i bezkompromisowej artystycznej postawy.Znakiem rozpoznawczym Skowytu są niepowtarzalne, spontaniczne i ekspresyjne koncerty. Emocje, energia, przekaz i wspólnota z publicznością.
PIOSENKI
Piosenki "Jest nas dwóch", "Ona jest nazi", "Achtung, Polen!" i „Pokolenie Chuj” były i są nadal grane w Antyradiu, gdzie aż trzy numery Skowytu doszły do pierwszego miejsca list przebojów. Dzieje się tak, bo mimo zaangażowania w warstwie lirycznej, Skowyt to również świetne i zapamiętywalne melodie.
Piosenki Skowytu grano również m. in. w radiowej „Trójce” (utwór "Jest nas dwóch" znalazł się na składance Piotra Kaczkowskiego - MiniMax 6), Roxy FM, RDC i radiu Kampus. W radiu Roxy FM Skowyt dał również dwa energetyczne koncerty na żywo.
KONCERTY/OSIĄGNIĘCIA
Skowyt występował m. in na Seven festiwal w Węgorzewie, Ursynaliach, APSurdaliach, Kiconaliach, oraz na festiwalach muzycznych: Rock In Minsk (nagroda główna, nagroda
publiczności), FMR Rockowisko w Hajnówce (nagroda główna), Around The Rock (I nagroda). Zespół występował także przed Dezerterem, Farben Lehre, R.U.T.A, Proletaryatem, Muńkiem Staszczykiem.
SIEĆ
Skowyt aktywnie funkcjonuje w internecie: na serwisie YT teledyski i wykonania koncertowe mają już łącznie ponad 200 tys. odtworzeń. Facebook Skowytu to niemal 3000 fanów, z którymi zespół zawsze porozumiewa się wprost, bez żadnych pośredników.

Skład:
Ługi – śpiew, Marcin Sikora – gitara basowa, Arek Ślesicki – gitara elektryczna, Janek Zasztowt – perkusja

www.skowyt.net
www.facebook.com/skowyty

MNIEJSZE ZŁO - zespół grający różne odmiany rocka / indie, lecz nie ograniczający się tylko do tego :)
https://www.facebook.com/mniejszezlo


ORGANIZATOREM ŚRODOWYCH KONCERTÓW W KLUBIE BAROMETR JEST BIURO ARTYSTYCZNE CITART www.citart.pl
PATRONATEM MEDIALNYM KONCERTÓW JEST ANTYRADIO


Wybierają się:


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--