• 26 Listopad godz. 16:00

  ZABAWA ANDRZEJKOWA.


  ZABAWA ANDRZEJKOWA dla dzieci w wieku 5-8 lat. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru od 20 listopada od godz. 16.00.

  Zapraszamy na wspaniałą zabawę andrzejkową z muzyką i tańcami. Opowiemy o tradycjach andrzejkowych, pobawimy się w dawne i ...
 • 26 Listopad godz. 16:00

  Grochów Grochów Sted go


  Premiera drugiego spektaklu grupy GROCHÓW GROCHÓW, która zaczęła swoją działalność przy Teatrze Akt w 2015 roku. Skupia pasjonatów teatru o różnorodnych zainteresowaniach, różnym doświadczeniu teatralnym i wieku. Dalsze poszukiwania w dziedzinie teatru ruchu i szukanie kontekstów lokalnych doprowadziły grupę teatralną ...
 • 26 Listopad godz. 18:00

  Impro w Spółdzielni / Niplodram i Damy na Pany


  • Teatr |
  • bilety: https://www.kupbilecik.pl/impreza-21679-impro.w.spoldzielni.warszawa.html
  Centralna Spółdzielnia Komediowa przedstawia:
  2w1 - 2 spektakle w 1 wieczór! Najpierw wystąpi przed Wami Niplodram, a po przerwie Damy na Pany - i to wszystko w cenie jednego biletu! :)
 • 26 Listopad godz. 19:00

  Dwaj Panowie w Klubie Komediowym


  Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Wieczór będzie nacechowany gęstymi relacjami postaci, dawką dobrej komedii i zaskakującymi sytuacjami.


 • 26 Listopad godz. 19:15

  Jazzowy koncert jubileuszowy


  W tym roku Chór EPIFANIA obchodzi 25-lecie swojej działalności artystycznej. Grał już z orkiestrą symfoniczną, grał z orkiestrą kameralną, z orkiestrą instrumentów dawnych, z organami, z fortepianem, z kwartetem smyczkowym... ale nigdy jeszcze z TRIEM JAZZOWYM!


  W niedzielny wieczór będzie ...
 • 26 Listopad godz. 20:00

  Swinging With Sinatra w klubie Harenda


  Zapraszamy na fantastyczny koncert SWINGING WITH SINATRA w Klubie Harenda , który odbędzię się w niedzielny wieczór 26.11.2017 r., o godz. 20.00 w Klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6.
 • 26 Listopad godz. 21:15

  Pod Sennym Szerszeniem


  Zapraszamy na najnowszy spektakl produkcji Klubu Komediowego. „Pod sennym szerszeniem” to połączenie eko-horroru, kina gore i musicalu, którego fabuła dotyczy serii tajemniczych zaginięć w agroturystycznej leśniczówce w pobliżu zmyślonej miejscowości Zagińce.

 • Oryginalne wzory, niebanalne połączenia i najnowsze modowe kolekcje - kolejna edycja targów niezależnych polskich projektantów odbędzie
  w warszawskiej Hali Koszyki w najbliższy weekend - 25 i 26 listopada.


1 2 3 4 5 6 >>


piaseczno.edu.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, karolina-kijowicz.com.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa