Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza na wspólną zabawę
14 maja o godz. 18. Wieczór poprowadzi zespół taneczny Strefa Country oraz zespół Pavulon Twist.

W programie spodziewać się możemy pokazu tańców połączonego z nauką (boggie woggie, rock and roll) oraz muzyki na żywo w wykonaniu zespołu Pavulon Twist.

WSTĘP ZA ZAPROSZENIAMI rezerwacja zaproszeń:
OKO, ul. Grójecka 75, 22 822 48 70, 22 822 93 69

Zespół taneczny Strefa Country niemal od początku swojego istnienia związany jest z Ośrodkiem Kultury Ochoty. Grupa prezentuje tańce wywodzące się z amerykańskiego Dzikiego Zachodu.
Strefa Country jest grupą składającą się z pasjonatów muzyki i tańca, pragnących połączyć tradycję country z nowoczesnością tak, aby stworzyć atrakcyjny dla widza program. Repertuar zespołu stanowią układy taneczne prezentowane do współczesnej muzyki country, wśród których znajdują się m.in. tańce liniowe, polka, two-step, rock’n’roll, walc, cha- cha, a także stepowanie tzw. clogging, tańczony zarówno z muzyką, jak i w wersji a cappella.

Pavulon Twist to muzyczna podróż autostradą przez bezkresne prerie z milionem dolarów w gotówce, piękną dziewczyną u boku i nieboszczykiem w bagażniku.
Istnieją od 2003 roku. W 2007 roku ukazał się ich długo oczekiwany debiutancki album pt. „No Twist Just Boogie”. Wiosną 2009 odbyli wspólną trasę z Black Raven (Niemcy) i The Beetle Crushers (Finlandia). W ramach Worldwide Rockers Tour zagrali serię nieza- pomnianych koncertów w Niemczech, Finlandii i Polsce.
Druga połowa 2010 roku to okres zmian personalnych i związanej z nimi przerwy w działalności koncertowej. Z początkiem 2011 roku warszawscy ewangeliści rock’n’rolla deklarując bezgraniczną wiarę w jego nieśmiertelność, powracają na scenę w nowym składzie. Rewelacyjnym występem u boku swoich mentorów z Lou Cifer And The Hellions (Niemcy) udowadniają, że rock’n’roll jest wiecznie żywy. Obecnie przygotowują materiał na nową płytę, zamierzając jeszcze głębiej sięgnąć korzeni gatunku.

SKŁAD
Maciej „Adolv” Drzewiecki – gitara, Łukasz „Mięso” Sokołowski – gitara basowa, Marcin Lewandowicz – wokal/harmonijka, Marcin „Muzieh” Owerczuk – gitara, Bartosz „Bart” Kaczmarczyk – perkusja.
Występ na żywo tych pięciu warszawskich rockandrollowców to dzika uczta dla ciała i (d)ucha. OŚRODEK KULTURY OCHOTY jest samorządową instytucją kultury, składającą się z kilku jednostek: Dom Kultury „Rakowiec", Centrum Artystyczne „Radomska 13", Klub Osiedlowy SURMA, Pracownia Ceramiczna „AngobA", „Magazyn Sztuk", Dzielnicowy Klub Seniora „Ochota" i Klub Seniora „Baśniowa".

W ofercie każdej z placówek znajdziemy niebanalne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych: taneczne, ruchowe, plastyczne, językowe, muzyczne, teatralno-literackie, ceramiczne. OKO jest organizatorem licznych przedsięwzięć o zasięgu dzielnicowym, ogólnowarszawskim i ogólnopolskim.


ADRES:

Ośrodek Kultury Ochoty
ul. Grójecka 75
02-094 Warszawa
tel. 22 822 48 70
fax 22 823 97 81
mail: oko@oko.com.plcomments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--