ul. Banderii 4 lok. 179 (klatka VII, Pietro I) 01-164 Warszawa Tel. +48 (22) 825 00 45
fax. +48 (22) 658 05 26
Tel.kom. 602 624 447 (po godzinie 20.00 oraz w soboty i niedziele)
e-mail: info@osrodekpolana.pl

www.osrodekpolana.pl

Ośrodek Polana powstał w 2005r. Od początku zależy nam na tworzeniu przyjaznego miejsca, w którym osoby z problemami znajdą życzliwą i profesjonalną pomoc.

Zmiany osobiste, jakich doświadczają nasi klienci, są dla nas potwierdzeniem, że udaje nam się ten cel realizować. Cieszymy się ich rosnącą wiarą we własne siły, stabilnością emocjonalną i odwagą do zmiany.

Opinie naszych klientów:

"10 lat zażywałem narkotyki. W tym roku mija kolejne 10 od kiedy trafiłem do Polany i jestem abstynentem. Nie będę pisał o ładnych krzesłach i kolorze ścian, to wszystko jest, ośrodek jest na najwyższym poziomie, ale mnie interesowały: skuteczność i fakty. 10 lat trzeźwości mówi samo za siebie. Sam bym sobie z tym nie poradził." – Tomek.

"Polana jest miejscem, w którym podczas najtrudniejszego i najdłuższego zakrętu z jakim przyszło mi się zmierzyć - znalazłam profesjonalną pomoc, wsparcie, wiele ciepła i życzliwości, dzięki czemu ocalałam... za co z całego serca dziękuję. B. :)"

Staramy się stworzyć jak najlepsze warunki wspierające dążenia naszych klientów. Jako jedni z pierwszych stworzyliśmy ambulatoryjny program terapii dla osób uzależnionych od narkotyków.

Wspieramy opieką merytoryczną Kampanię Leczmy Alkoholizm www.leczmy-alkoholizm.org. W jej ramach prowadzimy bezpłatne warsztaty oraz wspieramy opieką psychologiczną forum www.leczmy-alkoholizm.org/forum dla osób uzależnionych ich bliskich i rodzin.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--