Ul. Pileckiego 122 505,936,974

www.winnersbar.pl

Winners Bar powstał z pasji do gotowania i organizacji wyjątkowych imprez. Każdego dnia wykorzystujemy nasze doświadczenie wyniesione z najlepszych, polskich restauracji i klubów. Udało nam się stworzyć miejsce idealne zarówno do spotkań z przyjaciółmi jak i rodzinnych uroczystości. Naszą specjalnością jest kuchnia polska z akcentami kuchni śródziemnomorskiej, co nie oznacza jednak, że nie można przyjść do nas na przysłowiowe "piwo".
W ciągu dnia oferujemy bogate menu lunchowe, konstruowane tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Wieczorami zaś, Winners Bar tętni muzycznym życiem. Ciekawe propozycje koncertów na żywo przyciągają fanów zarówno szant, jak i jazzu oraz muzyki rozrywkowej.
Z racji naszej lokalizacji w UCSiR Arena Ursynów nie zapomnieliśmy również o wszystkich fanach sportu. Na miłośników tego typu emocji czeka komfortowa "strefa kibica" z rzutnikiem i dużym ekranem. Dla tych, którzy wolą w trakcie rozmowy z przyjaciółmi śledzić dyskretnie wynik spotkania, czekają specjalne ekrany LCD.
Winners Bar to przede wszystkim:
- miejsce spotkań z przyjaciółmi przy muzyce na żywo
- smaczne zestawy lunchowe - kuchnia domowa
- sportowe emocje na wielkim ekranie
- miejsce rodzinnych uroczystości z menu już od 30 zł / os.
- scena z dobrą infrastrukturą muzyczną
- elegancka restauracja na wyjątkowe okazje
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Imprezy okolicznościowe
Chrzciny, komunia, wesele, a może urodziny? Przeżyj je razem z najbliższymi w kameralnej i eleganckiej atmosferze Winners Bar, miejsca w którym jakość spotyka się z przystępną ceną.
Okazja, którą chcą Państwo świętować w domu bądź w firmie? Winners Bar to również usługi cateringowe. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--