ul. Obozowa 82A, 01-434 Warszawa tel. 692 925 550, 600 068 808
e-mail: info@nutkacafe.pl

http://www.nutkacafe.pl

Kawiarenka powstała z myślą o dzieciach – tych najmłodszych i trochę starszych. Zadbaliśmy o łatwy podjazd dla wózków, przewijak, krzesełka do karmienia i oczywiście kącik zabaw. Staraliśmy się wybrać miejsce blisko zieleni (Lasek na Kole oddalony o 140 m), z łatwym dojazdem (i autem, i komunikacją miejską), ale nie bezpośrednio przy ulicy – w trosce o bezpieczeństwo naszych najważniejszych gości.
W menu mamy kawy bezkofeinowe i słodkości dla mam karmiących, a także przysmaki dla dzieci. Serwujemy proste, kawiarniane dania, z naturalnych, sprawdzonych składników. Jeśli bita śmietana, to tylko prawdziwa kremówka, jeśli żelki, to barwione naturalnie, bez szkodliwych składników. Jesteśmy otwarci na upodobania małych smakoszy, którym zdarza się składać zamówienia na tosty z nutellą i keczupem albo na naleśniki z serem i trzema polewami.
Słyszalna w tle łagodna muzyka to dziecięce przeboje i klasyka. Mile widziane są u nas także żywiołowe maluchy, które potrzebują chwili na szaleństwo. Nasi dorośli goście są niemal bez wyjątku rodzicami – nikomu nie przeszkadza spontaniczny wyraz emocji w postaci krzyku lub płaczu, nikt nie musi się obawiać krytyki, bo każdy rodzic wie, o co chodzi.
Wolne chwile w kawiarence spędzają mali uczestnicy zajęć muzycznych, wokalnych i ogólnorozwojowych prowadzonych w Klubie Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA, umieszczonym na jej dolnym poziomie.
W naszym lokalu nawiązują się przyjaźnie między rodzinami, mamami i maluchami. Nawet personel ma swoich małych wielbicieli, którzy często żegnają się z nami słowami: „Już niedługo przyjdę do ciebie, ciociu!”.godziny otwarcia: 11.00-20.00 - codziennie

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--