Szymanów 9m, 05-532 Baniocha Tor kartingowy Kart Arena
Szymanów 9m
05-532 Baniocha k. Konstancina-Jeziornej

22 750 16 52
recepcja@kartarena.pl

www.kartarena.pl
http://www.facebook.com/kartarenapl

http://www.kartarena.pl/pl/

Jazda gokartem to nie tylko aktywny wypoczynek ale też niebywała frajda i przeżycie! Karting to najprostsza odmiana wyścigów samochodowych, a emocje i przyjemność z jazdy wcale nie mniejsze niż podczas "prawdziwych" wyścigów. To doskonały sposób na bezpieczne podnoszenie swoich umiejętności jako kierowcy i wyrobienie pożytecznych nawyków, które przydają się w warunkach drogowych.

Kompleks kartingowo-konferencyjny KART ARENA położony jest 30 km od Centrum Warszawy, na obrzeżach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Na wszystkich miłośników adrenaliny czeka aż 800-metrowy tor o konfiguracji zewnętrzno-wewnętrznej oraz profesjonalne gokarty EVO 5 niemieckiej firmy Rimo, posiadające jako jedyne na świecie certyfikat TUV Rheinland Product Safety. Dodatkowym standardem jest system on-board, profesjonalne bandy, pomiar czasu renomowanej firmy Tag Heuer oraz klimatyczna antresola zapewniająca komfort kibicowania.

Kart Arena to doskonałe miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych. Duże grupy mogą skorzystać z oferty specjalnej: sztafety lub Mini Grand Prix. Oprócz gokartów swoich sił można spróbować w paintball’u, symulatorach sportowych, podczas ekstremalnej jazdy Monster Truck’iem, na torze quadowym, czy za sterami buggy. Dla bardziej wymagających przygotujemy specjalny tor offroadowy. Promocje, akcje, przedsięwzięcia sportowe oraz konkursy – to również nie pozwoli nikomu choć w najmniejszym stopniu poczuć nudę.

Do zobaczenia na torze!

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--