ul. Gostyńska 45, 01-165 Warszawa

biuro@tawernakorsarz.pl

tel: 666 204 098

Rezerwacje: (0-22) 631 04 41

http://www.tawernakorsarz.pl

Tawerna "Korsarz" na warszawskim Młynowie to interesująca i godna oznaczenia pozycja na mapie warszawskich lokali z klimatem.

Elementy żeglarskiego wystroju są widoczne, ale dość dyskretnie porozmieszczane - a to fragment podłogi piętra w postaci dna drewnianego korabu, a to kawałek tablicy "BOUNTY", leżący na siatce podwieszonej wysoko pod sufitem, a to fragment masztu w rogu sceny. Dobrze rozplanowane miejsce, dużo miejsca zarówno do siedzenia (można wygodnie usiąść i nie trzeba przy tym kulić nóg), do chodzenia (szerokie przejścia między stołami), jak i do tańczenia (parkiet może nie największy, ale w 20-25 osób można spokojnie popodrygiwać przy co skoczniejszych szantach), ładnie na poziomie "0", jak również na górze.

Lokalizacja w miejscu, gdzie można dojechać w mniej więcej 20 minut od ścisłego centrum Warszawy to kolejny plus "Korsarza".

Komentarze i opinie:

  • 07.05.2012 2012 11:25
    Fajne miejsce z klimatem pirackim :) Zupełnie inny świat :) Dużo frajdy z zamawianiem dań np. śmiały harpunnik czy pierś dziewicy a do tego naprawdę pyyyszne :) Polecam gorąco!redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--