Kolejowa 8/10


+48 608-305-227
info@retroklub.pl

www.retroklub.pl

RETRO Klub

miejsce w którym zatrzymał się czas...

RETRO to nowe miejsce na warszawskiej mapie klubowej. Najmłodszy z klubów przy ulicy Kolejowej ulokował się między Harlemem a Czarną Perłą. Nietypowy, oldschoolowy wystrój, przestronne wnętrze, dogodna lokalizacja w samym sercu miasta, a przede wszystkim dobra, ambitna muzyka - sprawiają że jest to miejsce  o niepowtarzalnym klimacie, stworzone z myślą o ludziach wymagających i ceniących sobie zabawę w komfortowych warunkach.

W RETRO królują muzyczne klimaty ubiegłego wieku, a przede wszystkim funk i disco z lat 70-tych i 80-tych. Każdy piątek i sobota to całonocne szaleństwa w rytmie oldschool groovies, czyli funku, boogie, disco. Za gramofonami stają najlepsi DJ'e z całej Polski, którzy serwują prosto z czarnych płyt wszystko to, co stare i dobre.

Imprezy w klubie RETRO to niczym nie skrępowana i swobodna atmosfera świetnej zabawy i potężny ładunek pozytywnej energii. Wyśmienita muzyka sprawia że nasze imprezy to podróż w czasie do lat 70-tych, 80-tych. Zabawa przy tanecznej i tętniącej niesamowitą energią muzyce trwa do białego rana.

:: imprezy cykliczne ::

>>> FUNKY FACTORY w każdy piątek od 20:00
Funk / Breakbeat / Soul / Oldschool Groovies
>>> KINGS OF DISCO w każdą sobotę od 20:00
Disco / Boogie / Early House/ Afro – Beat / Soul

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--