ul. Stara 4, 00-231 Warszawa sekretariat@rodzinnawarszawa.pl
tel.+48 536 100 004

http://centrumwspieraniarodzin.pl

Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" to mająca 90 lat tradycji miejska instytucja wspierająca rodziny. Prowadzimy 10 ognisk wychowawczych, 6 klubów malucha, klub seniora, wspieramy w codziennej pracy warszawskie organizacje pozarządowe. W naszych placówkach pomagamy w opiece i wychowaniu dzieci, współpracujemy z psychologami i wspieramy w poszukiwaniu rozwiązań dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Nasz Rodzinny Plac Zabaw przy ul. Starej 4 jest dostępny nieodpłatnie dla warszawiaków. Rok rocznie na Nowym Mieście i Pradze-Północ prowadzimy Warszawską Strefę Rodziny, czyli przestrzenie, gdzie rodzice mogą spędzić czas wolny ze swoimi pociechami.

W naszych placówkach doradzamy i edukujemy przyszłych oraz świeżo upieczonych rodziców, a także wspieramy liderów młodzieżowych i pomagamy im w rozwoju. Prowadzimy projekty międzypokoleniowe, rozwijamy wolontariat, budujemy partnerstwa i przeciwdziałamy wykluczeniu społecznemu oraz uczymy, jak profesjonalnie pomagać. Pracujemy ze społecznościami lokalnymi i aktywnie uczestniczymy w zmienianiu Warszawy na lepsze.

Realizujemy kompleksową działalność na rzecz wspierania rodzin z Warszawy. Są to:
-inicjatywy wspomagające rodziców w poprawnym pełnieniu zadań opiekuńczo-wychowawczych,
-klub malucha,
-klub seniora,
-wyjazdy socjoterapeutyczne,
-szkolenia i warsztaty psychopedagogiczne, psychoedukacyjne oraz profilaktyczne,
-zajęcia dla praktyków i stażystów kierunków psychologicznych oraz pedagogicznych,
-wolontariat;

Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa" to społeczność kilkuset osób, mnóstwo pomysłów, złożony program edukacyjny, kulturalny i społeczny, a także 10 ognisk. Jako instytucja inspirujemy do zmiany, wspieramy w działaniu, motywujemy do samodzielności.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--