Glębocka 13, Warszawa Centrum Handlowe Zielony Targówek
ul. Głębocka 13
03-287 Warszawa (Targówek)
GPS 52° 18′ 5.04″N
21° 3′ 25.88″E

Jesteśmy otwarci w godzinach:

poniedziałek – sobota: 1000 - 2100
niedziela: 1000 - 2000
Ochrona obiektu:

tel. 22 743 31 80

Zarządca obiektu:

Magdalena Popiołek
Portfolio Property Manager
magdalena.popiolek@cushwake.com

http://zielonytargowek.pl/centrum-handlowe.html

Centrum Handlowe Zielony Targówek mieści się na warszawskim Targówku przy ul. Głębockiej 13, w pobliżu Centrum Handlowego Atrium Targówek. To park handlowy, który działa od 2007 roku, a w ostatnim czasie przeszedł gruntowny remont, by klienci jeszcze przyjemniej spędzali czas na zakupach.

Bezpieczny plac zabaw dla dzieci na naszym terenie to jedyne w okolicy takie miejsce, w którym dzieci mogą pobawić się a rodzice spokojnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Całodobowy fitness club marki Cityfit otwarty 24 h na dobę to najnowocześniejszy fitness z najlepszym sprzętem. Dzięki elastycznym godzinom otwarcia klienci mają możliwość ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy – nie muszą dopasowywać się do ograniczeń czasowych.

Nazwa Zielony Targówek oznacza bliskość natury i zastosowanie zasad zrównoważonego rozwoju w działalności operacyjnej obiektu. Naszą misją jest stałe uświadamianie naszych klientów w aspekcie rozsądnego gospodarowania zasobami natury. Realizujemy projekty edukacyjne w tym temacie dla dzieci z pobliskich szkół i przedszkoli. Na naszym terenie można zostawić zużyty sprzęt elektroniczny, makulaturę.

Sklepy działające na terenie parku handlowego to mix znanych sieci handlowych. Znajdą Państwo tu:

sklep spożywczy Biedronka
sklepy meblowe
serwis samochodowy
sklep zoologiczny
market elektroniczny
oraz club fitness
Zielony Park Handlowy Targówek to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Zakupy w naszym centrum robi się szybko i konkretnie, ale w przyjemnym otoczeniu zielonych drzew i krzewów.


Jesteśmy otwarci w godzinach:

poniedziałek – sobota: 1000 - 2100
niedziela: 1000 - 2000

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--