ul. Otwocka 14

info@teatrpraga.pl

(22) 818-60-39

www.teatrpraga.pl

Jedyny teatr impresaryjny na Pradze. Instytucja promująca sztukę dobrą i eksperymentalną. Teatr, taniec, film, filozofia, moda, design i warsztaty dla dzieci!:)

Nowy dyrektor, Ireneusz Janiszewski, zmienia koncepcję artystyczną teatru przy Otwockiej 14 i stawia na współpracę z Europejską Stolicą Kultury. Ekipa teatru będzie zapraszać do siebie artystów z różnych dziedzin sztuki - mody i filmu. Gdy zrobi się ciepło, Praga wyjdzie na ulicę i zaprosi prażan do siebie w ramach multidyscyplinarnego projektu LADY PRAGA.

Wraz z publikacją nowego repertuaru, ekipa Teatru Praga zapewnia:
"Jesteśmy winni pewnym miejscom nasz czas. Teatrom, muzeom, kinom. Dzięki nim miasta żyją. Okna otwierają się na ulice, a z bram przestaje zionąć pustka. Gdy dzieje się sztuka, znajdujemy siłę potrzebną do życia na przekór fatalizmowi. Żadne inne miejsce bardziej nie zasługuje na nasz czas i energię niż warszawska Praga. Żadne inne nie odpłaci się nam z taką nawiązką.
Teatr Praga chce prezentować repertuar niekomercyjny, ambitny, ważny. Pragniemy spotykać artystów o niepospolitym splocie talentu i marzeń. Ludzi, którzy w ruinie potrafią ujrzeć swój przyszły dom. Pradze potrzebni są utalentowani marzyciele, bo marzyć to trudna sztuka. W Stolicy Kultury pewne marzenia nie mogą się nie urzeczywistnić."

Zapraszamy w miejsce niecodzienne!

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--