http://limitededition.pl Galeria Sztuki Współczesnej Limited Edition
http://limitededition.pl
tel. +48 502-38-11-76
e-mail: biuro@limitededition.pl
www.facebook.com/LimitedEditionPL

http://limitededition.pl

Galeria Limited Edition powstała w roku 2012. Jest młodą, ambitną galerią stawiającą sobie za cel posiadanie w swojej ofercie prac artystów z interesującym dorobkiem i osiągnięciami, których prace prezentowane są na http://limitededition.pl . Według jej założycieli to na galerii, a nie kliencie, ciąży obowiązek selekcji prac pod kątem merytorycznym. Nasi odbiorcy mają się bowiem skupiać wyłącznie na tym, czy dana praca odpowiada ich gustom, niezależnie od autora, techniki lub ceny.
Hasło marki Limited Edition – Galeria Sztuki Dostępnej – to pewna filozofia. Zawiera się w niej potrzeba wyjścia ze sztuką do odbiorcy i podejmowania z nim dialogu. U nas nie ma pytań bez odpowiedzi. Pragniemy również stanowić pomost łączący artystę i odbiorcę. Nabywanie sztuki ma bowiem nie tylko wartość inwestycyjną czy estetyczną, jest również wsparciem artysty w jego życiowej wędrówce, uzasadnieniem dla jego wyborów.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--