Warszawa, ul. Nowy Świat 21 club@thefame.pl
500 000 519
600 292 740
609 636 200

www.thefame.pl

The Fame Music Club to nowoczesna i ekskluzywna przestrzeń dla osób pragnących spędzić czas w świetnym towarzystwie. Jest to miejsce na klubowej mapie, w samym sercu imprezowego zagłębia Warszawy, w sąsiedztwie ulic Nowy Świat, Chmielnej i Foksal.
Brand The Fame powstał dla wszystkich, których satysfakcjonuje rozrywka na najwyższym towarzyskim, muzycznym i technicznym poziomie, bez uznawania półśrodków.
Atmosfera niekończącej się beztroski, bajeczne drinki i goście, którzy przede wszystkim chcą zaspokoić swój weekendowy głód klubowego szaleństwa.
Rezydenci The Fame Music Club – duet DJ Bijou i DJ Arqsh oraz ich goście, uchylą kurtynę niekończącej się, doskonałej zabawy.
Właściciele The Fame Music Club to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz uznaniem w branży rozrywkowej (od wielu lat prowadzą jeden z bardziej znanych klubów w Warszawie).

Do dyspozycji naszych Gości są dwa bary, strefę VIP, strefę chill, wydzieloną strefę dla palących, duży parkiet, w sezonie letnim ogródek.

Typ muzyki zależy od imprezy (m.in. vocal house, r&b).

Szef kuchni przygotował dla Gości menu, które zaspokoi najbardziej wymagające gusta kulinarne. Jesteśmy także w stanie przygotować indywidualną ofertę cateringową wedle Państwa potrzeb.

The Fame Music Club ofertę swoją kieruje również do Firm. Dla Państwa mamy m.in. przygotowane dwie sale VIP, które jesteśmy w stanie dostosować do wymagań związanych z ilością uczestników spotkań. Indywidualnych ustaleń dotyczyć może również oprawa muzyczna jak i oferta menu.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--