ul. Strzelecka 3 lok. 12 www.stop-klatka.org.pl

www.stop-klatka.org.pl

Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA to grupa pasjonatów, którzy działają dla zmiany społecznej przy wykorzystaniu metody dramy stosowanej oraz uczą pracy dramą.

Wykorzystujemy dramę w obszarach takich jak edukacja, profilaktyka, resocjalizacja, rozwój kompetencji interpersonalnych, społecznych i obywatelskich, przeciwdziałanie dyskryminacji i marginalizacji oraz budowanie więzi w społecznościach lokalnych. Od 2002 roku zrealizowaliśmy ponad 40 projektów dramowych, docierając do ponad 23 tysięcy osób.

Stowarzyszenie zajmuje się również popularyzowaniem, promowaniem i nauczaniem metody dramy stosowanej. Prowadzi kursy i warsztaty dramy, organizuje międzynarodowe konferencje i fora praktyków dramy, wydaje publikacje oraz certyfikaty trenerów i superwizorów dramy. W naszych szkoleniach z wykorzystania metody dramy w pracy z grupami wzięło udział ponad 2500 osób z całej Polski.

Siłą Stowarzyszenia są ludzie, którzy łączą nastawienie na zmianę społeczną i kompetencje w wielu obszarach tematycznych z wiedzą o dramie i pracy z grupami. W Stowarzyszeniu działają psycholożki, pedagodzy, nauczycielki, politycy społeczni i resocjalizatorzy, teatrolożki, trenerki i coache, mediatorka, dziennikarka, choreografka, specjalistki od praw człowieka, animatorzy, aktorki i aktorzy, terapeutki, studenci i studentki – w tym także osoby, które odbyły roczne studia dramy na Uniwersytecie w Exeter, w Wielkiej Brytanii.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--