Chełmska 50 lok. 80; 00-725 Warszawa tel.: 22 8438322
e-mail: hufiec(at)mokotow.zhp.pl

Biuro hufca czynne w poniedziałki i środy 18:00 - 20:30

http://mokotow.zhp.pl/

Od kilkudziesięciu lat jesteśmy jedną z najprężniejszych lokalnych organizacji pozarządowych. Działamy w obszarze wychowania dzieci i młodzieży. Dbamy o to, aby młodzi ludzie, którzy przechodzą przez harcerstwo, byli dobrze przygotowani do życia społecznego.

Uczymy zaradności, samodzielności, współpracy w grupie. Kształtujemy postawę braterstwa i wrażliwości na potrzeby otoczenia. Pomagamy podopiecznym w pracy nad sobą, wspieramy ich we wszechstronnym samorozwoju. Kierujemy się tradycyjnymi wartościami Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego.

Zapewniamy zuchom i harcerzom doskonałą zabawę i naukę w gronie rówieśników. Nasz program stanowi alternatywę wobec nadmiernej aktywności w cyberprzestrzeni. Jest też uzupełnieniem kształcenia szkolnego. Pozwala poszerzyć horyzonty wiedzy i umiejętności, proponując różnorodne i aktywne formy spędzania czasu.

Hufiec Mokotów zrzesza ponad tysiąc zuchów i harcerzy w kilkudziesięciu drużynach, których pracę prowadzi lub wspiera ponad stu instruktorów.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--