ul. Zgoda 9 00-012 Śródmieście, Warszawa, Poland

517 976 097
flash.club@onet.pl
http://www.flash-club.pl/

http://www.flash-club.pl/

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki klubowej w najlepszym wydaniu do KLUBU FLASH ,jest no zupełnie nowe i bardzo świeże muzycznie miejsce pod kultowym adresem ''ZGODA 9'' w centrum Warszawy. Klub uwodzić was będzie nie konwencjonalnymi dźwiękami , sexy house'owymi rytmami i prawdopodobnie najlepszą atmosferą jakiej dotąd bardzo brakuje w naszym mieście.

 Zapraszamy na wyselekcjonowaną dawkę brzmień podawaną przez najciekawszych producentów, instrumentalistów i Dj'ów. FLASH to miejsce spotkań nie tylko z ciekawą muzyką i Dj'ami z całego świata ale także wyjątkowo klubowy wystrój, atmosfera i klimat który także stworzycie właśnie Wy!

 Dysponujemy świetnie przygotowanym menu alkoholi i napojów, nasi barmani przygotują Wam wyjątkowe i niepowtarzalne drinki.

 Zapraszamy także do korzystania z oferty VIP-roomu dla bardziej wymagających i ceniących sobie dyskrecję gości naszego miejsca.

 Klubowicze którzy otrzymają status VIP lub premium otrzymywać będą specjalne ,wyjątkowe prezenty niespodzianki związane z naszym klubem.

 

 Nasz styl muzyczny to:

 sexy deep house

 

 balearic

 tech house

 + black ( R&B ,Soul, Funky,Hip -Hop) // thursday.

 

 DJs Residents :

 

 DJ BRATOS ( www.djbratos.pl)

 MISTRAL M ( HelloRec./ http://www.muno.pl/dj-art/mistral-m/ )

 DJ Fm

 

 COSMA

 

 SI DJ

 

 DJ SIN

 

 

 WSTĘP 10 PLN / selekcja ( panie do godz.24.00 - free)

 

 

 Rezerwacje : (+48) 517976097

 POLUB NASZ FAN PAGE :

 FLASH MUSIC CLUB / co tydzień rozdajemy naszym fanom muzyczne prezenty :)

 

 FLASH MUSIC CLUB

 UL. Zgoda 9

 00-012 Warszawa

 ( dawna Lemoniada)

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--