ul. Kaliska 1 m 2, 02-316 Warszawa (wejście od ul. Węgierskiej, klatka w podwórku) Szpilki po godzinach

www.facebook.com/Szpilkipogodzinach

alicja.irena@szpilkipogodzinach.pl

Alicja 505 17 17 55
Irena 534 77 89 86

www.szpilkipogodzinach.pl

„Szpilki” symbolizują kobiecość, elegancję i klasę, a „po godzinach” czas, który, każda Kobieta powinna znaleźć dla siebie, po uporaniu się z codziennymi obowiązkami. Zarówno nazwa jak i miejsce, stworzone są przez Kobiety dla Kobiet.

Nasze wnętrza, Czarna Szpilka i Czerwona Szpilka i gabinet urody Studio Mei, zostały idealnie dopasowane do zaspokojenia kobiecych potrzeb. Ciepłe, przytulne, wzbogacone o stylowe elementy, wnętrza, wysokiej jakości kosmetyki i profesjonalne wyposażenie, oraz fachowy, zawsze uśmiechnięty i otwarty na wszelkie potrzeby Klientek, zespół, pozwoli każdej odwiedzającej nas Kobiecie, zadbać o swoje potrzeby.

W ofercie Studia Mei, które funkcjonuje również jako niezależne studio urody, skorzystasz z takich usług jak: fotodepilacja, fotoodmładzanie, liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe – radiofrekwencja, terapia przeciwtrądzikowa, zamykanie naczynek, zabiegi na twarz i ciało, przedłużanie rzęs, masaże, make-up, a wkrótce również manicure i pedicure oraz przedłużanie włosów. Oferujemy również stylizacje sylwetki i fryzur.

„Szpilki po godzinach” to miejsce, w którym po pracy możesz spotkać się z koleżankami na kawę i pogaduchy, a w weekend umówić się z mamą lub siostrą na zabiegi kosmetyczne lub metamorfozę dla samej siebie. Zorganizujemy dla Ciebie również wieczór panieński, urodziny, imprezę niespodziankę lub baby shower dla Twojej przyjaciółki. Powiedz nam tylko jakie są Twoje wymagania i ile osób ma uczestniczyć w spotkaniu, a my zajmiemy się resztą!

Oferta:
Organizacja i udostępnianie powierzchni na wszelkiego rodzaju spotkania dla Kobiet takie jak:
- wieczory panieńskie,
- urodziny,
- baby shower,
- dni w mini spa,
- spotkania kółek tematycznych,
- warsztaty,
- dni lub wieczory z przyjaciółkami, siostrą lub mamą,
- imprezy niespodzianki,
- wszystkie inne wydarzenia, na które będzie zapotrzebowanie wśród naszych Klientek.

W ofercie Szpilek po godzinach i gabinetu urody Studia Mei, znajdują się również inne ciekawe pozycje:
- make-up,
- stylizacje włosów,
- stylizacje ogólne,
- metamorfozy,
- zabiegi na ciało i twarz,
- fotodepilacja,
- fotoodmładzanie,
- terapia antytrądzikowa,
- zamykanie naszynek,
- liposukcja ultradźwiękowa,
- masaże,
- przedłużanie rzęs.

Wszystkie elementy można dowolnie ze sobą komponować :) Powiedz nam tylko jakiego typu ma to być spotkanie, ile osób będzie w nim uczestniczyć i jakiego typu usługi Ciebie interesują.
Oferujemy spotkania typu:
- "Szpilki w szlafrokach" - wszystkie osoby mają wykonywane zabiegi z oferty Studia Mei. Powierzchnia na ten czas zostaje zamknięta i jest dostępna tylko dla uczestniczek danego spotkania.
- "Szpilki, szminki i sukienki" - wszystkie osoby otrzymują porady i propozycje stylizacji, stylista fryzur dobiera odpowiednią fryzurę, a wizażystka makijaż.
- wiele innych dowolnie skomponowanych propozycji.

Współpracujemy również z firmami i osobami, które chciałyby wystawiać swoje produkty w naszym lokalu, bądź na stronach internetowych.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--