#1 Lut 5, 2018 12:19:51

agnes27
agnes27
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Przeziębienie?

Cześć!
Jak sobie radzicie z przeziębieniem? Staracie się leczyć domowymi sposobami czy stawiacie na sprawdzone leki? Pytam, bo dzisiaj sie źle czuje od rana boli glowa, katar i juz pojawil sie kaszel oprocz witaminy c herbatek z miodem i tak dalej podobno bardzo dobrym lekiem jest sambucol immuno forte ktos slyszal i moze potwierdzic ?

#2 Cze 25, 2018 16:23:46

manikan567
manikan567
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Przeziębienie?

ja niestety kiepsko, co zawsze jestem przeziębiona to przeistacza się to w angine i niestety musze zawsze mieć antybiotyk, a u mnie z antybiotykiem to jest tak,że mam straszną biegunkę i wszystko mi szkodzi, dlatego ja stosuję jeszcze dodatkowo preparat intesta, który jest idealny w odbudowaniu błony śluzowej jelit i nie ma biegunek

Stopka forum

Narzędzia moderatora

Lo-Fi Version

piaseczno.edu.pl, portal.radom.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, warsza.pl, itvl.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa