#1 Lip 21, 2017 21:07:09

clubbers
clubbers
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Angina latem

Witajcie, jak zwykle latem dopadła mnie angina, okropny ból gardła przy 30 st na zewnątrz. Z takich domowych metod robię sobie płukanki z wody utlenionej, ale jakoś średnio przechodzi. W szafce znalazłem antybiotyk, ale bez ulotki. Czy korzystaliście może ze spisu leków i suplementów np. na https://www.doz.pl/leki [doz.pl] ? Czy te opisy faktycznie pokrywają się z treścią ulotki?

#2 Cze 25, 2018 16:21:16

manikan567
manikan567
Profil   Wyślij e-mail  

Angina latem

przewalone ja musiałam brac antybiotyki.

#3 Lut 12, 2019 10:17:51

tomeczek_marynek
tomeczek_marynek
Profil   Wyślij e-mail  

Angina latem

W przypadku anginy sprawa jest już poważna- należy przyjmować antybiotyk, który przepisze lekarz.
Przechodzona angina ma surowe powikłania.
Może odbić się przerzutami na organy wewnętrzne, nie daj Boże zaatakuje serce! Nie wolno jej lekceważyć!
Nawet latem mogą doczepić się powikłania.
Do lekarza-brać antybiotyk i zostać na tydzień w domu, zdrowie ma się jedno!

#4 Lut 12, 2019 10:18:41

tomeczek_marynek
tomeczek_marynek
Profil   Wyślij e-mail  

Angina latem

W przypadku anginy sprawa jest już poważna- należy przyjmować antybiotyk, który przepisze lekarz.
Przechodzona angina ma surowe powikłania.
Może odbić się przerzutami na organy wewnętrzne, nie daj Boże zaatakuje serce! Nie wolno jej lekceważyć!
Nawet latem mogą doczepić się powikłania.
Do lekarza-brać antybiotyk i zostać na tydzień w domu, zdrowie ma się jedno!

#5 Kwi 15, 2019 13:45:29

Dolores
Dolores
Profil   Wyślij e-mail  

Angina latem

Uważam, że powinnaś temu zaradzić i iść z tym do lekarza.

#6 Maj 24, 2019 14:52:13

tomeczek_marynek
tomeczek_marynek
Profil   Wyślij e-mail  

Angina latem

Ja kiedyś przechodziłem z anginą 5 dni. Było to podstępne paskudztwo, ponieważ jako tako sama gorączka mi sie nie objawiała, tylko osłabienie ciągłe. Kiedy w pracy straciłem głos prosząc o coś mojego kolegę to aż się wszyscy w biurze za głowę złapali. Następnego dnia podreptałem do lekarza i niestety Pan Doktor złapał się za głowę. Angina w stanie kwitnącym, stan bardzo poważny. Dostałem ogromną reprymendę za przechodzenie anginy. jej powikłania mogą być szalenie groźne w swoich sutkach. Może się z tego rozwinąć zapalenie mięśnia sercowego lub niespostrzeżenie zaatakowane zostaną inne organy. Należy szczególnie uważać i nie bagatelizować objawów. KONIECZNIE trzeba iść do lekarza po antybiotyk, który ON PRZEPISZE!.
Nie bagatelizujmy tylko marsz do lekarza!

#7 Maj 24, 2019 14:53:27

tomeczek_marynek
tomeczek_marynek
Profil   Wyślij e-mail  

Angina latem

Ja kiedyś przechodziłem z anginą 5 dni. Było to podstępne paskudztwo, ponieważ jako tako sama gorączka mi sie nie objawiała, tylko osłabienie ciągłe. Kiedy w pracy straciłem głos prosząc o coś mojego kolegę to aż się wszyscy w biurze za głowę złapali. Następnego dnia podreptałem do lekarza i niestety Pan Doktor złapał się za głowę. Angina w stanie kwitnącym, stan bardzo poważny. Dostałem ogromną reprymendę za przechodzenie anginy. jej powikłania mogą być szalenie groźne w swoich sutkach. Może się z tego rozwinąć zapalenie mięśnia sercowego lub niespostrzeżenie zaatakowane zostaną inne organy. Należy szczególnie uważać i nie bagatelizować objawów. KONIECZNIE trzeba iść do lekarza po antybiotyk, który ON PRZEPISZE!.
Nie bagatelizujmy tylko marsz do lekarza!

Stopka forum

Narzędzia moderatora

Lo-Fi Version

piaseczno.edu.pl, portal.radom.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, warsza.pl, itvl.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa