• Forum
  • » Hyde Park
  • » Szkoła podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej Warszawa - Wilanów [RSS Feed]

#1 Cze 7, 2017 11:11:30

markiewicz
markiewicz
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Szkoła podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej Warszawa - Wilanów

Hej! Szukam opinii o szkole podstawowej niepublicznej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie? W rankingach widzę, że szkoła jest całkiem wysoko, ale ciekawa jestem jak z punktu widzenia mam i dzieci ją oceniacie? Wasze dzieci chętnie chodzą do szkoły? Lubią nauczycieli? Bo o poziom to się akurat nie martwię

#2 Lip 6, 2018 12:14:38

janarska
janarska
Profil   Wyślij e-mail  

Tej szkoły nie znam ale z doświadczenia mogę polecić prywatną podstawówkę Towarzystwa Edukacji Wizja. Moja Tosia chodzi tam od 3 lat. Nieliczne klasy, fajni nauczyciele. ciekawie prowadzone lekcje, dużo zajęć dodatkowych ( za większość nie trzeba dodatkowo płacić ). Mają przedszkola, podstawówki i licea.

#3 Wrz 17, 2018 08:43:58

annadoma
annadoma
Profil   Wyślij e-mail  

Moje dziecko też chodzi do szkoły podstawowej na Wilanowie, ale zdecydowaliśmy się na polsko-angielską szkołę Edison, To prestożowa placówka, oferująca wysoki poziom nauczania i wiele ciekawych zajęć dodatkowych. Mój Janek od wrzesnia idzie do 3 klasy. Świetni nauczyciele, kameralne klasy i bardzo sympatyczna pani dyrektor. Nie mam żadnych zastrzeń i uważam, ze lepiej wybrać nie mogliśmy.

• Forum
  • » Hyde Park
  • » Szkoła podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej Warszawa - Wilanów[RSS Feed]

Stopka forum

Narzędzia moderatora

Lo-Fi Version

piaseczno.edu.pl, portal.radom.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, warsza.pl, itvl.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa