#1 Kwi 27, 2015 16:47:21

beatty
beatty
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Teatr dla dzieci

Zapraszam do teatru dla najmłodszych Teatr Małego Widza. W repertuarze przedstawienia dla maluchów, które nie tylko zaciekawią każde dziecko, ale również zachęcą do wspólnej zabawy. Inteligentne, mądra i magiczne… - takie są spektakle w Teatrze Małego Widza.

Zapraszamy te najmłodsze, jak i nieco starsze dzieci.
http://www.teatrmalegowidza.pl/ [teatrmalegowidza.pl]

Edytowany beatty (Kwi 27, 2015 16:48:06)

#2 Lis 3, 2015 16:07:56

Feineya
Feineya
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Teatr dla dzieci

Podobnie jak beatty, zdecydowanie polecam wizytę w teatrze dla najmłodszych. Początkowo nie byłam przekonana do wyjścia z moim Mikołajem, ale przejrzałam ofertę teatru i stwierdziałam “czemu nie? Znowu bedziemy siedzieli w domu i oglądała bajki?”. Poszliśmy i zapewniam Was, że to nie była nasza ostatnia wizyta. Mały był zachwycony, ja odpoczęłam, spędziliśmy fajny czas razem. Teraz trzeba będzie jeszcze sprawdzić warsztaty plastyczne dla dzieci [teatrmalegowidza.pl]. Nie możemy się doczekać

Edytowany Feineya (Lis 3, 2015 16:08:38)

Stopka forum

Narzędzia moderatora

Lo-Fi Version

piaseczno.edu.pl, portal.radom.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, warsza.pl, itvl.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa