#1 Gru 27, 2019 21:12:41

gabryiel
gabryiel
Reputacja: +  0  -
Profil   Wyślij e-mail  

Rajstopy na prezent

To bedzie waszym zdaniem dobry prezent dla dziewczyny? Zastanawiam sie jeszcze czym kierowac sie przy wyborze bo jestem troche na budzecie…

#2 Gru 29, 2019 17:42:06

aldona
aldona
Profil   Wyślij e-mail  

Rajstopy na prezent

Powiem tak szczerze, dla kobiety każdy prezent będzie dobry jeśli sprawdzi się w codziennym życiu. Potrzeba do wyboru jednego trochę dobrego smaku oraz zorientowania odnośnie potrzeb jakie ma nasz partner. O budżet nie masz się co martwić bo nie trzeba wydawać nie wiadomo ile. Im więcej wydajemy na prezent tym bardziej pokazujemy naszą słabość tzn. fakt, że pieniądze nie kupią nam uznania w oczach innych. A nawet jak kupią to będzie to krótkotrwałe. Wracając do rzeczy … rajstopy jak najbardziej nadadzą się na tego typu prezent. Zobacz sobie w pierwszej kolejności jakie nosi na codzień i postaraj się poszukać czegoś odmiennego. Dla przykładu Gatta ma w swojej ofercie rajstopy wzorzyste - https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajstopy/rajstopy-wzorzyste/jak-ponczochy/ [gatta.pl] Każda kobieta lubi różnorodność więc jest ogromna szansa, że zabłyśniesz w ten sposób

#3 Sty 15, 2020 17:50:43

Realka
Realka
Profil   Wyślij e-mail  

Rajstopy na prezent

Nie wydaje mi się,żeby w obecnych czasach rajstopy były dobrym upominkiem,ale co innego pończochy z https://sklep.roza-bielizna.pl/pl/16-ponczochy [sklep.roza-bielizna.pl]
Rajstopy niektórym z nas kojarzą się z miniona epoką,a nie każdy ma na tyle dystansu by przyjąć to z humorem i zrozumieniem.Wybierając prezent,zwłaszcza dla dziewczyny,warto postawić na rzecz wyjątkową,pończochy mogą okazać się strzałem w 10.

Stopka forum

Narzędzia moderatora

Lo-Fi Version

piaseczno.edu.pl, portal.radom.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, warsza.pl, itvl.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa